Notowania

mccain. palin
04.11.2008 18:08

Palin i McCain już zagłosowali

Republikańscy kandydaci na prezydenta i wiceprezydenta oddali głos w wyborach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Republikańscy kandydaci na prezydenta i wiceprezydenta oddali głos w wyborach.

Kandydat republikanów na prezydenta USA John McCain oddał głos w Phoenix w stanie Arizona. Wcześniej głosował jego rywal - demokrata Barack Obama, który razem z żoną Michelle i córkami Malią i Sashą przyszedł do lokalu wyborczego na przedmieściach Chicago. McCainowi towarzyszyła żona, Cindy.

ZOBACZ JAK SENATOR MCCAIN GŁOSOWAŁ W WYBORACH PREZYDENCKICH:

Z kolei kandydatka na wiceprezydenta USA, gubernator Alaski Sarah Palin głosowała rodzinnej miejscowości Wasilla w tym północnym stanie.

Palin z mężem Toddem przyjechała do lokalu wyborczego zaraz po jego otwarciu o godz. 6 rano czasu miejscowego (17 czasu polskiego).

Wybór Palin, pierwszej w historii Partii Republikańskiej (GOP) kobiety nominowanej na wiceprezydenta, jest od dawna przedmiotem kontrowersji w USA. Wielu komentatorów, nawet związanych z prawicą, zwraca uwagę na jej brak doświadczenia i wiedzy w sprawach międzynarodowych.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* **[ Amerykanie wybierają prezydenta ]( http://news.money.pl/artykul/amerykanie;wybieraja;prezydenta,128,0,382848.html ) **
* [ Wybory w USA. Obama i McCain mają 21 rywali ]( http://news.money.pl/artykul/wybory;w;usa;obama;i;mccain;maja;21;rywali,221,0,382685.html )
* [ McCain to dla Polski lepszy wybór ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mccain;to;dla;polski;lepszy;wybor,22,0,382742.html )
* [ Obama chce bankructwa przemysłu węglowego? ]( http://news.money.pl/artykul/obama;chce;bankructwa;przemyslu;weglowego,50,0,382770.html )
* [ Barroso: Europejczycy wybraliby Baracka Obamę ]( http://news.money.pl/artykul/barroso;europejczycy;wybraliby;baracka;obame,232,0,382440.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: mccain. palin, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz