Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PiS nie chce Dorna na swoim kongresie

0
Podziel się

Ludwik Dorn nie rozbije PiS - zapewnia szef klubu parlamentarnego partii.

PiS nie chce Dorna na swoim kongresie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDAlQnSJ

Szef klubu PiSPrzemysław Gosiewski powiedział, żeLudwik Dorn, który jest zawieszony w prawach członka partii, nie weźmie udziału w jesiennym kongresie Prawa i Sprawiedliwości.

_ - Zgodnie ze statutem PiS osoba zawieszona w prawach członka nie korzysta z uprawnień, a uczestnictwo w kongresie jest uprawnieniem _ - powiedział Gosiewski w czwartek w Radiu ZET. Dorn jest zawieszony w prawach członka PiS od 16 listopada ubiegłego roku.

Od pewnego czasu trwa, toczony za pośrednictwem mediów, spór między prezesem PiSJarosławem Kaczyńskima Dornem. Według prezesa PiS, Dorn wnioskując o zmniejszenie alimentów płaconych na dzieci z poprzedniego małżeństwa łamie pewne reguły. Z kolei Dorn uważa, że Kaczyński go pomawia i odziera z prywatności. Poseł wystąpił przeciw szefowi PiS na drogę sądową.

bDAlQnSL

_ - Nie ukrywam, że jestem zaskoczony wieloma wypowiedziami posła Dorna. Uważam go z jednej strony za człowieka wręcz genialnego w polityce, a z drugiej strony za człowieka, który nie umie pracować w zespole. To jest dramat Ludwika Dorna _ - ocenił Gosiewski.

Jak zaznaczył, Dorn zaczął atakować PiS od momentu, gdy nie został szefem klubu parlamentarnego. - _ Źle jest, gdy ktoś swoje osobiste urazy przelewa w taki sposób, że dąży do oczerniania własnej formacji politycznej _ - podkreślił Gosiewski. Zapewnił też, że Dorn nie rozbije PiS.

bDAlQnTm
wiadomości
pap
Źródło:
KOMENTARZE
(0)