Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Platformie uda się rozbić PiS?

0
Podziel się:

Karol Karski uważa, że próby Platformy spełzną na niczym.

Platformie uda się rozbić PiS?
(PAP/Leszek Szymański)

*Platforma Obywatelska uprawia korupcję polityczną - uważaKarol Karski, poseł PiS. *

W ten sposób odniósł się do informacji o tym, że kilku posłów PiS zamierza głosować za ustawą ratyfikującą Traktat Lizboński.

Jak ujawnił na swoich stronach internetowych tygodnik Wprost, _ za _ opowiedzą się posłowie PiSAdam Hofman,Dawid Jackiewicz,Mariusz KamińskiiAdam Rogacki.

Poseł Karol Karski ujawnił, że informacje o prowadzonych rozmowach z posłami PiS potwierdziłaJulia Pitera. Zdaniem Karola Karskiego, Platformie nie uda się podzielić PiS.

Karol Karski działalność PO nazwał _ korupcją polityczną, czyli namawianiem posłów partii przeciwnej do głosowania odmiennego niż ugrupowanie, w którym ci posłowie się znajdują _. Według Karola Karskiego, przypomina to sytuację z okresu, gdy PiS było przy władzy, a PO partią opozycjną.

- _ PO się napina, próbuje przeciągać poszczególne osoby, a i tak nic z tego nie wychodzi. 6 osób brakuje w Sejmie, 6 osób w Senacie _ - dodał poseł PiS.

Zdaniem Karola Karskiego jest szansa na to, że do końca kwietnia ustawa ratyfikująca Traktat Lizboński zostanie przyjęta. Do przegłosowania w Sejmie tej ustawy potrzeba 307 głosów. Kluby PO, PSL, LiD i posłowie niezrzeszeni to łącznie 301 głosów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)