Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Poseł skandalista będzie milczał do 27 marca

0
Podziel się:

Janusz Palikot nie będzie wypowiadał się w mediach do końca prawyborów w PO.

Poseł skandalista będzie milczał do 27 marca
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Janusz Palikotdo dnia ogłoszenia wyników prawyborów w Platformie nie będzie wypowiadał się w mediach.

Apel szefa MSZ ma związek z czwartkową wypowiedzią Palikota, który w radiu TOK FM ocenił m.in., że przyczyną osłabienia notowań PO w niektórych sondażach jest wywiadMirosława Drzewieckiegoudzielony na Florydzie oraz _ atakGrzegorza Schetynyi Radosława Sikorskiego _ na Palikota.

W swoim oświadczeniu Palikot podkreślił, że wypowiedzi w TOK FM _ dotyczą wyłącznie sondaży poparcia dla partii politycznych _, a nie prawyborów w Platformie Obywatelskiej.

_ - Zapytany przez dziennikarkę prowadzącą poranną audycję o przyczyny niewielkich spadków poparcia dla PO, stwierdziłem, że zdania w tej sprawie są podzielone, ponieważ niektóre sondaże wskazują wzrost poparcia, a inne jego spadek _ - zaznaczył Palikot.

Poseł jest przekonany, że przyczyną ewentualnego spadku poparcia w sondażach nie są jego wypowiedzi, _ co niestety sugerują niektórzy partyjni koledzy _. .

_ - W związku z tym, iż każda moja wypowiedź traktowana jest jako pretekst do kwestionowania przyjętej przez Zarząd Krajowy PO RP formuły prawyborów, oświadczam iż do dnia ogłoszenia wyników prawyborów tzn. do 27.03.2010 r., nie będę wypowiadał się w mediach _ - oświadczył Palikot.

ZOBACZ TAKŻE:

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)