Notowania

rząd
21.11.2008 10:36

Posłowie przyjęli podsumowanie roku rządu

Za przyjęciem informacji przedstawionych przez premiera głosowało 219 posłów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Sejm przyjął w piątek do wiadomości czwartkową informację premieraDonalda Tuskana temat stanu realizacji programu działania rządu w rok po jego powołaniu.

Za przyjęciem informacji do wiadomości głosowało 219 posłów, 158 było przeciw, a 10 wstrzymało się od głosu. W czwartek przyjęciu informacji przedstawionej przez Tuska w Sejmie sprzeciwił się w imieniu swego klubu poseł PiSMarek Suski.

W wystąpieniu przed Sejmem szef rządu zadeklarował gotowość do _ dalszej współpracy z opozycją _; zaapelował o współpracę ugrupowań sejmowych na rzecz polskiej gospodarki.

Opozycja skrytykowała rząd za niedotrzymanie obietnic wyborczych. Szef PiSJarosław Kaczyńskiuznał, że Tusk przedstawił _ idylliczny obraz _ polityki swojego rządu.

* **ZOBACZ TAKŻE:** 
* [ Publicyści Money.pl: Rok słodkiego nieróbstwa ]( http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/publicysci;money;pl;rok;slodkiego;nierobstwa,84,0,385364.html )
* [ Rząd realizuje program PSL-u ]( http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/rzad;realizuje;program;psl-u,185,0,384697.html )
* [ J. Kaczyński: premier przedstawił idylliczny obraz polityki rządu ]( http://news.money.pl/artykul/j;kaczynski;premier;przedstawil;idylliczny;obraz;polityki;rzadu,25,0,387865.html )
* [ Premier: Potrafiliśmy korzystać z dziedzictwa poprzedników ]( http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/premier;potrafilismy;korzystac;z;dziedzictwa;poprzednikow,218,0,387034.html )
* [ Pracodawcy o ekipie Tuska. Rząd pracuje na "tróję" ]( http://news.money.pl/artykul/pracodawcy;o;ekipie;tuska;rzad;pracuje;na;troje,208,0,385744.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: rząd, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz