Notowania

wybory prezydenckie 2010
13.02.2010 16:35

Prezes PiS: Mamy haki na Sikorskiego

Jeśli Tusk postawi w wyborach na Sikorskiego, to będzie zabawnie - mówi Jarosław Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Jeśli Donald Tusk postawi w wyborach prezydenckich na Radosława Sikorskiego, to będzie bardzo zabawnie -- mówi Jarosław Kaczyński.

Czemu? Bo - jak twierdzi lider PiS w rozmowie z _ Newsweekiem _ - na Sikorskiego są haki. **Nie chce jednak zdradzić o co chodzi i zasłania się tajemnicą państwową.

Kaczyński przypomina, że prezydent miał zastrzeżenia przed powołaniem Sikorskiego na stanowisko ministra spraw zagranicznych w rządzie Platformy. - _ Jest konkretna wiedza, czy też konkretne wydarzenie, które dyskredytuje Sikorskiego? _ - dopytują dziennikarze _ Newsweeka _.- Tak - odpowiada Jarosław Kaczyński.

- _ Ale przecież on był ministrem obrony w rządach PiS. Dlaczego przed tamtą nominacją nie było zastrzeżeń? _- przypominają dziennikarze. - _ Chodzi o wydarzenie późniejsze i z tego powodu przestał być ministrem, choć do dymisji doszło z pewnym opóźnieniem _ - twierdzi były premier.

Jarosław Kaczyński nie chce zdradzić o co chodzi, zasłania się tajemnicą państwową. Twierdzi jednak, że o sprawie wie Donald Tusk. Premier miał zostać poinformowany przed powołaniem Sikorskiego na szefa MSZ w rządzie Platformy.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Sikorski chce walczyć o Pałac, bo PiS się go boi ]( http://news.money.pl/artykul/sikorski;chce;walczyc;o;palac;bo;pis;sie;go;boi,218,0,586714.html )
* [ Komorowski czy Sikorski? - trwają spory w Platformie ]( http://news.money.pl/artykul/komorowski;czy;sikorski;-;trwaja;spory;w;platformie,92,0,585820.html )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, sikorski, wyboty, PiS, po, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz