Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
samoobrona
20.04.2006 04:54

Tysiąc stanowisk dla Samoobrony

W każdym województwie szefowie Samoobrony przygotowali długie listy kandydatów na różne stanowiska w regionach. Listy z nazwiskami trzymane są jednak pod kluczem.

Podziel się
Dodaj komentarz

*W każdym województwie szefowie Samoobrony przygotowali długie listy nazwisk na różne stanowiska w regionach. Listy nazwisk trzymane są jednak pod kluczem - pisze "Gazeta Wyborcza". *

W szufladzie Danuty Hojarskiej - szefowej Samoobrony na Pomorzu - leży 40 CV ludzi Samoobrony chętnych do objęcia stanowisk. Partia Leppera liczy na W szufladzie Danuty Hojarskiej leży 40 CV ludzi Samoobrony chętnych do objęcia stanowisk.Pomorzu, między innymi, na wicewojewodę.

Według "Gazety Wyborczej", ma już trzech kandydatów do objęcia tej funkcji. Wśród nich Kazimierza Kamińskiego - szefa partii w Gdańsku oraz Stanisława Serwina, zastępcę szefowej Samoobrony na Pomorzu Danuty Hojarskiej. "Jeśli Samoobrona obsadzi resorty rolnictwa, pracy, budownictwa i środowiska, to w województwach też chcielibyśmy zająć się tymi sprawami" - powiedziała Hojarska.

Zdaniem "Gazety Wyborczej", w grę wchodzą stanowiska w podległym wojewodzie inspektoracie ochrony roślin i nasiennictwa, w oddziałach rządowych agencji - Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Agencji Rynku Rolnego.

Samoobrona ma też chrapkę na media. Kandydatem do władz publicznego Radia Gdańsk również ma być gdański szef partii Kazimierz Kamiński. Dziennik pisze, że podobnie jest w innych częściach kraju.

Tagi: samoobrona, rząd, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz