Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Zyta Gilowska złożyła dymisję?

Zyta Gilowska złożyła dymisję?

Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wicepremier Zyta Gilowska złożyła na ręce premiera Kazimierza Marcinkiewicza dymisję.

Biuro prasowe rządu nie potwierdza na razie tej informacji. "Nic nie wiemy o dymisji" - można usłyszeć. "Wszyscy włącznie z premierem i rzecznikiem rządu są na Radzie Gabinetowej" - dowiadujemy się w URM.

"To nie pierwsza dymisja jaką składa prof. Gilowska w ostatnim czasie" - mówi nasz informator. "Teraz najważniejsze pytanie brzmi, czy premier przyjmie tę dymisję" - dodaje.

Do tej pory premier deklarował, że Zyty Gilowskiej z rządu nie wypuści. "Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i moja umowa z panią premier jest taka, że naprawiamy wspólnie finanse publiczne" - mówił premier, gdy spekulowano na temat startu Zyty Gilowskiej w wyborach na prezydenta Warszawy.
dymisja, rząd, gilowska
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Tamara
83.23.111.* 2006-09-16 20:16
Powoli mam juz dosc szumu wokol Pani Gilowskiej. Mam wrazenie ze nie ma w Polsce wazniejszych spraw jak lustracja a teraz fanaberie Pani Zyty...byc w rzadzie albo nie...powiem albo nie powiem... Chyba juz wystarczy!!!!!
elka
83.18.106.* 2006-06-24 19:36
Szkoda, szkoda, szkoda.
Czy to już czas na Lepperów i Giertychów?
Czas uciekać z tego chorego kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alicja-43
83.16.188.* 2006-06-24 19:22
A ja tak bardzo chciałabym posiedzieć z Panią Gilowską, potrzymać ją za rękę i ...posłuchać, pomilczeć, Ona by decydowała. Zapewme nia, ale jednak chyba wiem jak Pani się czuje. Tak bardzo mi smutno...
Zobacz więcej komentarzy (71)