Trwa ładowanie...
bErROOBN

Notowania

Przejdź na

Polska dostanie z Unii nawet więcej. Minister: negocjacje będą ciężkie

Polska może dostać z Unii więcej pieniędzy na odbudowę gospodarki niż zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu mówił o 63 mld euro. - Komisja Europejska przesłała nam szczegóły i z nich wynika, że możemy liczyć nawet na 64,5 mld euro - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Małgorzata Jarosińska-Jedynak, minister funduszy i polityki regionalnej. Szefowa resortu zwraca jednak uwagę, że więcej konkretów powinniśmy poznać w drugiej połowie czerwca, kiedy państwa członkowskie spotkają się w Brukseli podczas Rady Europy. - O Wieloletnich Ramach Finansowych rozmawiamy od prawie dwóch lat, więc spodziewam się trudnych negocjacji w tej sprawie - powiedziała Jarosińska-Jedynak.

0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
bErROOBZ
KOMENTARZE
(7)
Łajdak
rok temu
Ten rząd PiS nadaje się tylko do kasacji. Banda ,kombinatorów, kłamców ,oszustów i nieudaczników.. A to co Morawiecki zrobił z oprocentowaniem lokat milionów Polaków ( mówi o tym były prezes NBP M.Belka ) to zwykłe złodziejstwo na szkodę zwłaszcza rencistów i emerytów który odkładali pieniądze w bankach żeby mogli na emeryturach dokładać do głodowych emerytur.
ciamajdy
rok temu
Negocjacje będą ciężkie? - hahaha! ale ktoś wkopał Matołuszka i Dudę - którzy twierdzili że negocjacje były ciężkie
Co za czasy
rok temu
Jasne polska dostaje najwięcej bo powoli jest sprzedawana
bErROOCr
Euro-Polak
rok temu
P-ieniadze i S-tanowiska oto pazernosc w calej okazalosci , kiedy slyszy "mamona",( a tak na marginesie wielu juz ona zgubila....,) to zapomna, zeby cos dostac , to najpierw nalezy przywrocic Panstwo Prawa i Demokracji..
Ferd
rok temu
Dla morawieckiego wszystko a dla trzastkowskiego nie...