Trwa ładowanie...
bEqYZNXF

Notowania

Przejdź na

Polski test na koronawirusa. Minister mówi, kiedy zacznie działać

- To kwestia kilku dni, jesteśmy na etapie przejściowym - tak o wdrożeniu polskich testów na koronawirusa mówi minister nauki Wojciech Murdzek. Był on gościem specjalnego programu WP Koronawirus. Przypomnijmy, że o stworzeniu polskiego testu poinformował w ubiegłym tygodniu poprzednik Murdzka Jarosław Gowin. - W ciągu kilku dni, najpóźniej do końca tygodnia powinniśmy poznać konkretne szczegóły - powiedział minister nauki. Jak dodał, w tej chwili przeznaczone jest na to kilkadziesiąt milionów złotych, ale w każdej chwili finansowanie może być zwiększone.

0
0
47
Podziel się
Komentarze (47)
zobacz więcej komentarzy (47)
bEqYZNXR
KOMENTARZE
(47)
polak
rok temu
nie może się pojawić bo się okaże że nie ma pandemii
Miska Ryżu
rok temu
Czy te koleś ma 8 klas? Bo nie wygląda... Mój Boże! Minister Nauki....
matrix
rok temu
wszyscy narzekają że PiS to PiS tamto wszystko ich wina a ja się zapytam gdzie jest ta jedność UE czy tylko ja zauważyłem że jak kraj nasz chce się umocnić to zaraz są krzyki że nam nie wolno nawet jak chcemy prowadzić interes z krajem z poza UE to musimy pytać się Brukseli czy możemy... wystąpienie pani Merkel się kłania... jak nam zabroniła a sama chwilę później poleciała do USA bo zagrożone były interesy NIEMIEC
bEqYZNYj
lenka
rok temu
Ależ ten facet stęka. To ma być minister??? A testy będą. Po 10 maja.
Edek
rok temu
Świat już zaczyna testować szczepionki a klmy nawet nie mamy testy na wirusa własnego. Po co nam te uczelnie z setkami profesorów za gruba kasę?
...
Następna strona