Trwa ładowanie...
bDJJiTAR

Notowania

Przejdź na

Ponad milion bonów turystycznych. Prezes ZUS komentuje

Miało być ponad 6 mln bonów turystycznych, a wydano ich niewiele ponad milion. ZUS opublikował w tym tygodniu podsumowanie pierwszych dwóch miesięcy funkcjonowania Polskiego Bonu Turystycznego. - To całkiem niezły wynik, ale należy pamiętać, że można się po niego zgłaszać do końca marca 2022 roku - tak ten wynik komentuje prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jak dodała, "nikt nie zakładał, że wszystkie bony zostaną wydane w ciągu miesiąca czy dwóch". Prezes ZUS zwróciła uwagę, że dzięki elektronicznej formie bonu wielu rodziców zarejestrowało się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. - Dzięki temu będziemy mogli szerzej wykorzystać PUE przy okazji innych świadczeń - mówi prof. Uścińska.

08-10-2020
Tagi:
turystyka, wideo, zus, mtsl, bon turystyczny
227 reakcji
15
157
55
Podziel się
Komentarze (55)
08-10-2020
ValdiChory kraj dają jakieś jałmużny zamiast rozwijać gospodarkę przez co ludzie sami zarobią godziwe pieniądze.
zobacz więcej komentarzy (55)
bDJJiTBd
KOMENTARZE
(55)
Valdi
5 miesięcy temu
Chory kraj dają jakieś jałmużny zamiast rozwijać gospodarkę przez co ludzie sami zarobią godziwe pieniądze.
ZK590
5 miesięcy temu
zamiast zapracować sobie na ubranie i wyposażenie do szkoły państwo zaproponowało wczasy za pieniądze podatnika. Na ubranie i nie tylko będą kolejne ++ z budżetu.
Ariel
5 miesięcy temu
Większość polaków ich nie potrzebuje , a połowa nie ma i tak z czego dołożyć do tych wywczasów . Wprowadzić bon 500+ i skończy się kupowanie szrotów od helmutów i siedzenie u kosmetyczek .
bDJJiTBv
Szeryf.
5 miesięcy temu
Ja chyba jestem geniuszem bo dzieci wychowałem które ubranie miały i głodne nie chodziły i książki do szkoły miały i na wakacje jeździły i studia skończyły a teraz trzeba ratować zasiłkami i bonami bo rady sobie rodzice nie dają.
Artur..
5 miesięcy temu
A kiedy ten rząd zrobi coś dla ludzi pracy i zwiększy kwotę wolną od podatków dla normalnego podatnika.
...
Następna strona