Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Mam obawy, że po ostatnim etapie odmrażania gospodarki liczba zachorowań wzrośnie - mówi w programie specjalnym Wirtualnej Polski Łukasz Szumowski, minister zdrowia. Jak tłumaczy, właśnie z tego powodu poszczególne etapy odmrażania gospodarki są oddalone od siebie o przynajmniej dwa tygodnie. Szef resortu zdrowia zdradził również, co musiałoby się stać, żeby rząd zdecydował się na zdecydowany zwrot w polityce i ponowne zamrażanie gospodarki. I na przykład zamknięcie galerii. - Musielibyśmy mieć wzrosty liczby zachorowań powyżej 4 proc. i mniej niż połowę wolnych łóżek i respiratorów w szpitalach - powiedział Łukasz Szumowski. Dodał również, że na razie takich sygnałów nie ma, ale rząd musi w tej sprawie "zachować czujność".

KOMENTARZE
(535)
Marcin
4 lata temu
Przestancie klamac. Klamcy i obludnicy, slugusy masonerii. 14 tys zarazonych? I co ciagle te 14 tys jest chorych? Nikt nie wyzdrowial? W tvp sie pogubili juz w statydtykach i mowili ze jest w szpitalach obecnie chorych 3 tys ludzi wiec sie pytam skad macie te brednie powielane o 14 tys. A zapomnialem. Wy nie macie statystyk bo nie potraficie nawet klamac dobrze. Tfu, zeby was szlag trafil, kazde zaklamane media.
123
4 lata temu
Zrobić polowanie na kaczkipis
123
4 lata temu
Zrobić polowanie na kaczkipis
Ja
4 lata temu
Więcej kasy do Torunia buhaha...osiolki
Maxx
4 lata temu
Odmrażać tak ale z głową nie tak jak się wcześniej zamrażało się gospodarkę bez głowy, bez konsultacji z ekspertami od wirusów itd. Rząd "kopał jak wystraszony koń" popełniając straszne głupoty i dalej robi to samo. Zawsze jest tak jak niekompetentni ludzie robią coś na siłę.
...
Następna strona