Trwa ładowanie...
bFfBCDmJ
Notowania
Przejdź na

Pożyczka ukryta w leasingu. Na to trzeba uważać, szczególnie przed świętami

Leasing zwrotny zamiast umowy pożyczki. - To są nieuczciwe praktyki firm pożyczkowych. Docierają do nas sygnały i z tego co widzimy, firmy te działają w celu ominięcia ustawy o kredycie konsumenckim i maksymalnych opłat i prowizji, które mogą pobierać. Mówimy o omijaniu przepisów o maksymalnych kosztach pozaodsetkowych. Tę praktykę obecnie badamy i staramy się przestrzec konsumentów, by w tego typu umowy nie wchodzili - powiedział w "Money. To się liczy" Tomasz Chróstny, prezes UOKiK.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bFfBCDmV
KOMENTARZE
(5)
Ewelina
2 miesiące temu
Wszędzie tylko patrzą gdzie by człowieka oskubać.... Naprawdę świat zmierza w straszną stronę. Ja mimo że starałam sie wszystko regularnie spłacać to wpadłam w dosyć duże zadłużenia, cale szczęście znajoma poleciła mi Kruka, a z nimi dopasowałam raty i czas spłaty do moich możliwości i tylko dlatego udało mi wyjść na prostą
MI4
2 miesiące temu
Za takie działania firma powinna zostać zlikwidowana, z natychmiastową blokadą kont włącznie, a osoby działające w jej imieniu należy pozbawić majątku i zafundować im dożywotnie wczasy za kratami, z obowiązkową pracą na swoje utrzymanie, a nie na koszt społeczeństwa. Część pieniędzy przeznaczyć na odszkodowania dla pokrzywdzonych. Odpowiednie służby potrafią się tym zająć i skarb państwa też będzie zadowolony.
Przedsiembior...
2 miesiące temu
Taka firmę która oszukuje powinno się natychmiast zamknąć nie ważne czy to wielki bank czy mały
bFfBCDnn
RyszardB
2 miesiące temu
Pożyczki firmują "praworządni" sędziowie wydając wyroki przeciwko oszukanym ?
sdsdf
2 miesiące temu
Lepiej się nie zadłużać