Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pożyczka ukryta w leasingu. Na to trzeba uważać, szczególnie przed świętami

Leasing zwrotny zamiast umowy pożyczki. - To są nieuczciwe praktyki firm pożyczkowych. Docierają do nas sygnały i z tego co widzimy, firmy te działają w celu ominięcia ustawy o kredycie konsumenckim i maksymalnych opłat i prowizji, które mogą pobierać. Mówimy o omijaniu przepisów o maksymalnych kosztach pozaodsetkowych. Tę praktykę obecnie badamy i staramy się przestrzec konsumentów, by w tego typu umowy nie wchodzili - powiedział w "Money. To się liczy" Tomasz Chróstny, prezes UOKiK.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
KOMENTARZE
(5)
Ewelina
rok temu
Wszędzie tylko patrzą gdzie by człowieka oskubać.... Naprawdę świat zmierza w straszną stronę. Ja mimo że starałam sie wszystko regularnie spłacać to wpadłam w dosyć duże zadłużenia, cale szczęście znajoma poleciła mi Kruka, a z nimi dopasowałam raty i czas spłaty do moich możliwości i tylko dlatego udało mi wyjść na prostą
MI4
rok temu
Za takie działania firma powinna zostać zlikwidowana, z natychmiastową blokadą kont włącznie, a osoby działające w jej imieniu należy pozbawić majątku i zafundować im dożywotnie wczasy za kratami, z obowiązkową pracą na swoje utrzymanie, a nie na koszt społeczeństwa. Część pieniędzy przeznaczyć na odszkodowania dla pokrzywdzonych. Odpowiednie służby potrafią się tym zająć i skarb państwa też będzie zadowolony.
Przedsiembior...
rok temu
Taka firmę która oszukuje powinno się natychmiast zamknąć nie ważne czy to wielki bank czy mały
RyszardB
rok temu
Pożyczki firmują "praworządni" sędziowie wydając wyroki przeciwko oszukanym ?
sdsdf
rok temu
Lepiej się nie zadłużać