Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pracodawcy szykują zwolnienia. "Nie można tego zrobić, wysyłając maila"

- Nie można zwolnić pracownika za pośrednictwem maila, faxu, czy podczas telefokonferencji - powiedziała prof. Monika Gładoch, specjalista prawa pracy, UKSW. – Takie zwolnienie z punktu widzenia prawa jest skuteczne, ale wadliwe. I tym samym powoduje, że pracownik może ubiegać się o przywrócenie do pracy lub o odszkodowanie. Zdalnie można to zrobić tylko z podpisem elektronicznym. Konieczne jest zachowanie wymogów prawa.

0
0
11
Podziel się
Komentarze (11)
zobacz więcej komentarzy (11)
KOMENTARZE
(11)
ReaLista
2 lata temu
Kto bieduje ten bieduje. Duże korpo np Ikea mają rewelacyjne gigantyczne wręcz obroty wyższe nie zazwyczaj. Bieduje biedota a bogaci się bogacą i powolutku wykupują planetę na własność prywatną. Taka prawda. Zdechnie milion dwa czy miliard to żadna różnica dla korpo. Żyjemy w korporacji neofeudalnej. Średniowiecze 5.0 gdzie ludzie są sterowani i kontrolowani smartfonami.
Pracodawca
2 lata temu
Czy to naprawdę pracodawca kopie pracownika? Czy ktoś z Was kiedyś był w takiej sytuacji, że musiał powiedzieć długoletniemu DOBREMU pracownikówi Do widzenia? Z czego mamy zapłacić? Jak od 3 tygodni do kasy nie wynęla ani złotówka? Jakie mamy inne wyjście niż wręczenie wypowiedzenia?
kot prezesa
2 lata temu
W końcu spełni się sen prezesa! Teraz na kolanach do niego o łaskę! Pierwszy kryptog.y wyru.ł wszystkich, których nie miał do tej pory w swych łapskach!!!
Iglo
2 lata temu
Każą samemu się zwalniać, jak się nie podpisze pracodawcy warunków. Nie patrzą na nic.
York
2 lata temu
A dudii ciągle się lansuje na koronie dzień bez lansu dniem straconym