Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Producenci alarmują: fotowoltaika zdrożeje. Co dalej z programem "Mój Prąd"?

W lipcu ma ruszyć trzecia edycja programu "Mój Prąd". Tymczasem producenci ogniw fotowoltaicznych alarmują, że zaczyna brakować surowca do produkcji paneli słonecznych. Co dalej ze wsparciem państwa? - Do lipca mamy jeszcze trochę czasu, dlatego nie komunikujemy jeszcze poziomu dofinansowania, bo ta sytuacja może się zmienić z miesiąca na miesiąc - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. - Pewnie dopiero w ostatnim momencie przedstawimy ostateczne warunki, które teraz dyskutujemy jeszcze z ministerstwem środowiska. Przed samym uruchomieniem programu poinformujemy o poziomach dofinansowania. Chcemy, by były dodatkowe bonusy dla tych, którzy zdecydują się na więcej, niż tylko instalację fotowoltaiki - dodał.

0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
KOMENTARZE
(6)
matej
rok temu
Fotowoltaika i tak będzie coraz bardziej popularna. Największa uwagę jak wybierałem sprzęt przykładałem do falowników bo to one nam zmieniają moc z paneli na energię elektryczną. Wybrałem te od producenta FoxESS, lepiej trafić chyba nie mogłem.
Uuuu
rok temu
Mam dużo krzemu na dzialce w postaci piasku, sprzedam po cenie rynkowej;)piasku w Polsce nie brakuje
Miro
rok temu
To dla mnie byłoby kiepsko, bo mam w planach montaży paneli fotowoltaicznych, teraz zbieram oferty mam już od Maxcom eco energy, teraz czekam na hewalex. mam nadzieje, że jednka nie zdrożeje.
bez szyderstw
rok temu
No i co to będzie?
Gupek wsiowy
rok temu
Niemożliwe. Krzemu zabrakło? To może te panele trzeba reglamentować. Komitet kolejkowy powołać, zapisy/talony/kartki/przydziały/losowanie - to może uratować sytuację inaczej przepadniemy, już po nas.