Trwa ładowanie...
bDZSqBWZ

Notowania

Przejdź na

Producenci alarmują: fotowoltaika zdrożeje. Co dalej z programem "Mój Prąd"?

W lipcu ma ruszyć trzecia edycja programu "Mój Prąd". Tymczasem producenci ogniw fotowoltaicznych alarmują, że zaczyna brakować surowca do produkcji paneli słonecznych. Co dalej ze wsparciem państwa? - Do lipca mamy jeszcze trochę czasu, dlatego nie komunikujemy jeszcze poziomu dofinansowania, bo ta sytuacja może się zmienić z miesiąca na miesiąc - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. - Pewnie dopiero w ostatnim momencie przedstawimy ostateczne warunki, które teraz dyskutujemy jeszcze z ministerstwem środowiska. Przed samym uruchomieniem programu poinformujemy o poziomach dofinansowania. Chcemy, by były dodatkowe bonusy dla tych, którzy zdecydują się na więcej, niż tylko instalację fotowoltaiki - dodał.

4 reakcje
0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
bDZSqBXl
KOMENTARZE
(4)
Miro
3 tyg. temu
To dla mnie byłoby kiepsko, bo mam w planach montaży paneli fotowoltaicznych, teraz zbieram oferty mam już od Maxcom eco energy, teraz czekam na hewalex. mam nadzieje, że jednka nie zdrożeje.
bez szyderstw
3 tyg. temu
No i co to będzie?
Gupek wsiowy
3 tyg. temu
Niemożliwe. Krzemu zabrakło? To może te panele trzeba reglamentować. Komitet kolejkowy powołać, zapisy/talony/kartki/przydziały/losowanie - to może uratować sytuację inaczej przepadniemy, już po nas.
bDZSqBXD
Javol
3 tyg. temu
To dlatego naganiacze dzwonią do mnie niemal codziennie żebym założył sobie panel? Trochę to udawana presja na cenę.