Trwa ładowanie...
bEUYASGJ
Notowania
Przejdź na

Program "Czyste powietrze". Siergiej: działa za wolno, by widzieć poprawę

Jakość powietrza w Polsce, skutecznie walczymy ze smogiem? - Zobaczymy poprawę, jeśli będziemy mieli wietrzną jesień, bo pogoda będzie nam sprzyjać. W Polsce mamy 3, może 4 miliony kopciuchów, a do tego kominki nie spełniające wymogów. Ich wymiana idzie powoli - powiedział w programie "Money. To się liczy" Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego. - Program "Czyste powietrze" to 160 tys. złożonych wniosków, na liczbę kilku milionów źródeł dymu to nie jest dużo, nie mamy się czym pochwalić w Polsce, pochwalić mogą się niektóre miasta, jak choćby Kraków. Ten przykład pokazuje, że to jest do zrobienia - dodał.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bEUYASGV
KOMENTARZE
(5)
Justyna
rok temu
Czas zacząć palić ekologicznie. Ja z pomocą programu CzystePowietrze.eu cieszę się porządnym kotłem
ewa
rok temu
Mają domy po milionie, albo i więcej i nie mają na porządny piec za 1% wartości domu? To są ludzie, którzy w naturze maja dziadowanie, choćby byli bogaci. To trzeba rozwiązać administracyjnie. Zrobić spis wszystkich aktualnych pieców i dać termin na wymianę bo inaczej to kara. Tam gdzie jest gaz sieciowy, obowiązkowo ogrzewanie gazowe.
maria100
rok temu
PIS ukradł pieniądze na czyste powietrze, więc będzie smog ...
bEUYASHn
😝
rok temu
Wystarczy nie kraść, mniej haraczy podatkowych to Polacy będą mieć kapitał na wymianę ogrzewania. Nic prostszego, nie brać.
Gosia
rok temu
To prawda , trzeba zmodernizować program , strasznie długo czekałam na kocioł eei pellets z firmy Kostrzewa ten proces to udreka.