Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Program Money.pl 16.11 | Firmy będą zwalniać. Rynek pracy dostał zadyszki

Z opóźnieniem trudna sytuacja gospodarcza dopadła rynek pracy. Firmy zapowiadają zwolnienia bądź redukcję zatrudnienia lub już zaczęły to robić. Inflacja tymczasem nie odpuszcza, kryzys energetyczny też nigdzie się nie wybiera. Wzrost bezrobocia wydaje się nieuchronny. Jak rynek pracy przejdzie tę próbę? O tym mówił w programie "Money.pl" Łukasz Kozłowski, główny ekonomista Federacji Przedsiębiorców Polskich.
KOMENTARZE
(10)
Observer
rok temu
7% i będzie normalne
jan
rok temu
może nareszcie znajdę fachowców do budowy domu!!!
Wariant greck...
rok temu
Do wyborów zadłużą Polaków na następnych kilka pokoleń , potem przyjdzie czas zaciskania pasa , spłacania długów , bankructw i bezrobocia , już na wiosnę spowolnienie gospodarki będzie miało wpływ na wzrost bezrobocia , tak , że dobrze to już było i wbrew zapowiedziom Nadprezesa , który sam siebie określa mianem jednego z najmądrzejszych ludzi na świecie nigdy nie dogonimy ani Japonii ani Niemiec.
Adam
rok temu
straszenie kiepskim rynkiem pracy to chwytliwy temat ale prawda jest taka, ze byle jaka prace za okolo 4000 na reke mozna znalezc bez problemu i to sie nie zmieni. Mam ponad 10 000 ofert pracy niedaleko mnie na 1 portalu jak ktos jest tylko troche ogarniety i sie nie da wykorzystywac polskim januszom to robote za 4k na reke bez problemu znajdzie zawsze
polak
rok temu
kolejne ofiary w bezsensownej wojnie z Rosją. do ostatniego tubylca. kiedy ci ludzie zaczna myslec?