Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

Program rządu namiesza na rynku najmu. "Właściciele mieszkań już zaczynają rywalizować"

- Nowy program rządu „Pierwsze Mieszkanie” sporo zmieni także na rynku najmu. Widać, że ceny dobiły do sufitu i są już pierwsze korekty - powiedział w programie "Newsroom" WP Tomasz Narkun, inwestor i analityk rynku nieruchomości. - Najnowsze raporty mówią, że właściciele mieszkań korygują stawki. Podaż zaczyna się także odbudowywać. Mamy już poziom sprzed kryzysu uchodźczego, rynek się stabilizuje. W gorszych lokalizacjach obserwujemy już rywalizację między osobami, które oferują mieszkania na wynajem - dodał.

23
Podziel się:
KOMENTARZE
(23)
Mirosław
rok temu
Wynajem mieszkań powinien być całkiem zlikwidowany bo to lichwa i żerowanie na tym, że się urodziło wcześniej kiedy były tanie mieszkania. Dowalić wynajmującym podatki za które by się budowało tanie mieszkania.
Stary wiarus
rok temu
Czas wracać do komuny , otworzyć bank kredytowy który zfinansuje budowę domów dla spółdzielni jako czynszówki . Pozbędziecie się drogich deweloperów a każdy młody człowiek będzie miał możliwość wykupu mieszkania na uzgodnionych zasadach , na ile go będzie stać . Mieszkanie stanie się jego własnością po wpłacie ostatniej raty a do tej pory jest własnością spółdzielni . Jedno mieszkanie dla jednej młodej rodziny , a kawalerki dla samotnych . Zasady można konfigurować pod każdego klienta i członka spółdzielni . Kto taki system przyjmie będzie ministrem budownictwa i wygra wybory na kilka kadencji .
Hdjdjd
rok temu
Czyli niszczą rynek najmu i jeszcze się z tego cieszą?
Typ
rok temu
Niestety taki program to tylko wentyl przez ktory pieniadze panstwa beda transferowane do ich znajomkow itd. mowocoe ze wynajem jest drogi? Tk zobaczcie ile osoba kora mam wynajmuje misiala zaplacic za mieskzanie, zobaczcie ile ma rsty w banku. To nie oni nas łoją, tk oanstwo nas skubie i udaje dobrego wunka
liv
rok temu
Gdzie mają mieszkać pracujące osoby 50+ ??? Za bogate na socjal i za biedne na kredyt (w celu kupienia kawalerki).
...
Następna strona