Trwa ładowanie...
bEDmObed
Notowania
Przejdź na

Protest medyków. "Formuła dialogu się wyczerpała. Minister błędnie liczy. Lekceważenie strony społecznej"

Medycy rozbili białe miasteczko przed kancelarią premiera. Minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział, że w budżecie państwa nie ma pieniędzy na spełnienie postulatów medyków w obecnej formie. - Proponujemy cały czas panu ministrowi dialog, ale wspólnie z panem premierem. Formuła - w cudzysłowie - dialogu z panem ministrem już się wyczerpała, bo słyszy tylko to, co chce słyszeć, a przedstawicieli związków pielęgniarek i położnych nie słucha, przerywa, albo wychodzi - powiedziała w programie "Newsroom" Iwona Borchulska z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. - By realnie rozmawiać o pieniądzach, to muszą być dwie strony, które pokażą wyliczenia. W poprzednich dyskusjach wskazaliśmy panu ministrowi, że mówiąc o ogromnych miliardach się pomylił. On niestety nie odniósł się do naszych argumentów. To na pewno nie jest dialog. Zapraszamy pana premiera do nadzoru między ekspertami ministra a ekspertami komitetu protestacyjnego. Prosimy...

rozwiń
10 reakcji
0
2
8
Podziel się
Komentarze (8)
zobacz więcej komentarzy (8)
bEDmObep
KOMENTARZE
(8)
obiektywny
6 dni temu
To jest kpina. Jedni z najlepiej zarabiających ludzi w Polsce (dodatkowo żyjących z podatków innych) chcą takich podwyżek. A kto ma się na to złożyć? Ludzie którzy zarabiają 3000 tys. czy emeryci z emeryturami 1500 zł.?
Gosc
1 tyg. temu
Panstwo medycy zrobia rozliczenie dochodow za rok 2021 to moze wyjdzie cala prawda ,o zarobkach.Wiedza ,ze moga cos wyciagnac od Rzadu i sie mocuja. Brzydko ,bo wiemy ,ze nigdy tak dobrze nie bylo. Pacjenci bez opieki i pomocy,a lekarze sie bogaca. Oczywiscie nie generalizuje. Sa madrzy,dobrzy lekarze ,ktorzy pracuja w panstwowej sl. Zdrowia. Lekarz ktory trzepie kase na sluchawce chce wiecej? Wstydu nie ma?
NNN
1 tyg. temu
Dla mnie od początku tej pseudopandemii nie byliście bohaterami tylko naciągaczami biorącymi udział w tej szopce. To między innymi przez was mamy przeszło 100 tysięcy nadmiarowych zgonów. Na waszych rękach jest krew, i przelane łzy.
bEDmObeH
marko5
1 tyg. temu
a jaki z was pożytek ...teleporada???
miś
1 tyg. temu
niech zaczną traktować ludzi lepiej od zwierząt to pogadamy o podwyżkach na razie to bym odjął przynajmniej w szpitalu grudziądz mam nagranie jak traktują ludzi była nawet policja i co pacjent winien ,bo nie powinien nic mówić że go boli i prosi o pomoc