Trwa ładowanie...
bEpPHvLV

Notowania

Przejdź na

Przekop Mierzei Wiślanej. Koronawirus nie powstrzyma inwestycji

Przekop Mierzei Wiślanej przebiega według planu - zapewnia minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Nie przeszkodzi jej nawet koronawirus. - Wykonawca pracuje zgodnie z harmonogramem - mówi. Gość programu "Money. To Się Liczy" przekonywał, że właśnie w obecnej sytuacji przekop jest jeszcze bardziej potrzebny. - Mamy pieniądze zagwarantowane w ramach programu - tłumaczy Gróbarczyk. Jak dodaje, przy przekopie pracują przede wszystkim lokalne firmy, co w dobie kryzysu ekonomicznego jest szczególnie ważne. - A o pozytywne skutki ekonomiczne tej inwestycji proszę się nie martwić - zapewnił minister gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej.

0
0
94
Podziel się
Komentarze (94)
zobacz więcej komentarzy (94)
bEpPHvMh
KOMENTARZE
(94)
Lima
rok temu
Bardziej potrzebna jest odsalarnia wody morskiej. Ten przekop to raczej polityczną zabawa niż jakieś większe dobro.
juras
rok temu
Potrzebne to jak rybie ręcznik
Pamiętam
rok temu
Są niestety Polacy bez wyobrażni . Jak Tusk . Nic w życiu nie robił , nie miał w domu nawet łóżka , a z resztą PO co jak się na jarał to spał gdzie POpadnie .
bEpPHvMz
c kontra c
rok temu
wielki blad tych ktorzy hejtuja ten projekt,,moze nie wiecie ze rosjanie wstrzymali ruch do Elblaga , bo powiedzieli po 75 latach od wojny ze wraki zalegaja na torze i oni sie martwia zeby komus sie krzywda nnie stala
poraj
rok temu
Mierzeia jest pilnie potrzebna bo będą spuszczć Wisłą wirusa do Bałtyku.
...
Następna strona