Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Przywozi zmarłych Polaków do kraju. "Samobójstwa coraz częściej się zdarzają"

- Zgonów za granicą jest mniej, bo praktycznie nie istnieje ruch turystyczny, jest zatem mniej przypadków śmiertelnych na urlopach. Głównie przewozimy osoby, które pracowały za granicą i zmarły z powodu chorób, wypadków. Są też samobójstwa, a te samobójstwa coraz częściej się zdarzają - opowiadał w programie "Money.To się liczy" Marek Cichewicz, właściciel zakładu pogrzebowego Bongo i wiceprezes Światowej Federacji Firm i Organizacji Pogrzebowych FIAT-IFTA. Jak mówił, sam transport jest utrudniony ze względu na wymagania sanitarne. - Musimy organizować testy dla naszych pracowników co tydzień. W przypadku wyjazdów do Francji czy Wielkiej Brytanii jest to obowiązek. Nawet gdy jedziemy do Niemiec, organizujemy testy, żeby sprawdzić, czy osoba będzie mogła bezpiecznie wykonać swoje zadanie tak, żeby zabezpieczyć rodziny, z którymi się później spotykamy - mówił Cichewicz.

21
Podziel się:
KOMENTARZE
(21)
świadek
3 lata temu
niedawno widziałem przykryte zwłoki pod blokiem, ktoś skoczył w pierwszy ładny i słoneczny dzień tej wiosny, szkoda, że nie widział nadziei, tylko naprawdę chory człowiek może to zrobić, zdrowy ma instynktowną wolę życia
Instytucja
3 lata temu
Jest w Polsce jakaś instytucja która prowadzi rejestr Polaków którzy wyjechali do pracy za granicę a zostali zamordowani, okaleczeni lub zaginęli bez śladu?  Takich przypadków są setki.
Max
3 lata temu
Mieszkam , pracuje w Anglii, praca jest ciężka, wśród zawistnych rodaków. Praca na telefon tzn.tymczasowa, dzisiaj idę jutro nie i tak w kółko.Obserwuje co się dzieje z ludźmi.Wiekszosc ma depresję, znam przypadki ciężkich chorób,raki,udary itp.Czesto właśnie ludzie nie wytrzymuja, i nie ma się, co dziwić , że tyle jest samobójstw.Jest to straszne w jakich żyjemy czasach, szczególnie teraz jak jest pandemia.
Rycząca 50'tk...
3 lata temu
32 lata temu politycy byli uczciwsi, skład Sejmu Kontraktowego był MĄDRZEJSZY! I b. rzeczowo usiłowano wyprowadzać nas na prostą. Nie było bezbłędnie. W Rosiji był Noblista a potem dość dobry dla nas Jelcyn. Mieliśmy szczęśćie że nie było jeszcze Putina. Ten SOWIECKI rzeźnik by nas we krwi utopił! Nie ppozwoliłby na najw. TRAGEDIĘ (wg niego), tzn. na rozpad Imperium Sowieckiego z przystawkami! Czyli byłaby wojna wcvale nie przygraniczna (Sowiet Army stacjonowała w Polszy!) No i ja byłam piękną, młodą dziewczyną!
Mani
3 lata temu
Dzisiaj serwują wnuki pana oszusta lat 90, 2000,roku ten dopiero kradł i sprzedawał PGR ja niewiem ze on jeszcze żyje ze nie dostał. kary śmierci
...
Następna strona