Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
gowin
21.10.2020 13:15

Resort rozwoju chce kolejnych spotkań z przedsiębiorcami

- Będę rekomendowała wicepremierowi Gowinowi spotkanie kierownictwa MRPiT m.in. z branżą eventową, organizacji kongresów, targów i szkoleń - powiedziała wiceminister rozwoju Olga Semeniuk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Twitter)

- Planowane spotkania nie będą wyprzedzały kolejnych lockdownów gospodarczych, tego chcielibyśmy uniknąć - powiedziała Olga Semeniuk.

Minister dodała, że chodzi o spotkania z częścią sektora turystycznego, przemysłem kosmetycznym, który jest częścią branży weselnej, a także z branżą eventową, organizacji kongresów, targów i szkoleń.

Takie spotkania miałyby się odbyć jak najszybciej, zwłaszcza w przypadku branży eventowej, bo z jej przedstawicielami wicepremier jeszcze nie rozmawiał.

Będą kolejne restrykcje? "Przygotowujemy wariant najgorszy"

- Po to wchodzimy w dialog, po to przygotowujemy różne warianty na gorszy i lepszy czas, żeby zabezpieczyć życie i zdrowie Polaków, ale też płynność gospodarczą poszczególnych sektorów - powiedziała Semeniuk.

W poniedziałek Jarosław Gowin spotkał się z przedstawicielami branż: weselnej, fitness i handlowej.

Padły m.in. deklaracje uruchomienia kolejnej tury wsparcia finansowego i odblokowania działania siłowni i klubów sportowych pod warunkiem przestrzegania zaostrzonego rygoru sanitarnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: gowin, koronawirus, kryzys
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz