Trwa ładowanie...
bEpDhxPF

Notowania

Przejdź na

Rodziny latami czekają na 500+. "Szukamy rozwiązań ustawowych"

- Wiemy, że są rodziny, które długo czekają na rozpatrzenie wniosku o 500+. Problemy najczęściej występują wtedy, gdy jedno z rodziców pracuje za granicą – przyznał w programie „Money. To się liczy” Stanisław Szwed, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej. – Ale odkąd wnioskami zajmują się urzędy wojewódzkie a nie marszałkowskie, jest tych przypadków coraz mniej. Zwykle kłopot nie leży po naszej stronie. Polscy urzędnicy mają problem z uzyskaniem informacji z państwa, do którego się zwracamy. Ale będziemy szukać także rozwiązań ustawowych, by te kłopoty wyeliminować.

0
0
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
bEpDhxPR
KOMENTARZE
(24)
Oleg
rok temu
Kwestie polityki socjalnej i rozwiązań dla firm muszą zostać przynajmniej zaczęte. Piątka to dobry start do wieloletniego planu.
Ktoś
rok temu
Narzekacie na rodziny, które dostają 500 plus. Dlaczego się nie wypowiecie na temat utrzymywaniu bandziorów w więzieniach z naszych podatków. Teraz żyją w luksusach. O tym porozmawiajcie a nie czepiacie się rodzin.
Ojciec
rok temu
Dać dzieciom naukę i internat wyżywienie za darmo,100% zniżki na przejazdy a nie 500 plus!!!!
bEpDhxQj
Martino
rok temu
Kocham was mama 6 dzieci biorę 3 tys i pracuje jeżdżę nową x5 w lisingu rata 2 200zl i nie narzekam
Starsza kobie...
rok temu
Uważam że ten program jest dobry, ale 500+ powinno być dawane rodzicom gdy jedno z nich pracuje. A nie patologii która chla i marnuje pieniądze na różne uzywki.
...
Następna strona