Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Rusza projekt 590pomaga.pl!

0
Podziel się

Kongres 590 Sp. z o.o. podjął inicjatywę utworzenia platformy 590pomaga.pl dla integracji potrzebujących z tymi, którzy chcą tę pomoc nieść. 590pomaga.pl to projekt, który ma wspierać polskich przedsiębiorców nie tylko w czasie pandemii, ale także po jej zakończeniu.

Rusza projekt 590pomaga.pl!
(materiały partnera)
bDZNTXKJ

Informacja prasowa

Cała Polska zmaga się z pandemią koronawirusa. Skutki przymusowej kwarantanny dotykają nas wszystkich, ale mimo wszystko chcemy pomagać i wzajemnie się wspierać. Powstaje wiele wspaniałych inicjatyw, które oferują rozmaite formy pomocy, w tym dla najmniejszych polskich przedsiębiorców i pracowników.

Jak odnaleźć tę właściwą, skoro natrafiamy na nie najczęściej w mediach społecznościowych, które zasypują nas mnóstwem różnych informacji? Jak poruszać się pomiędzy projektami i mieć wybór? 590pomaga.pl to serwis, który dostarczy tę wiedzę. Można na nim znaleźć listę ciekawych inicjatyw, ale również bezpłatnie umieścić swój projekt, aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

bDZNTXKL

- W czasie zmian, chcemy wesprzeć ideę współpracy i działania na rzecz potrzebujących. Obecnie ci, którzy pomagali, mając środki z prowadzenia swojego biznesu, sami są często w trudnej sytuacji. Jestem głęboko przekonany, że idea dzielenia się informacją i wspierania drobnymi impulsami dobrych przedsięwzięć, przyniesie duży efekt. - Wyjaśnia ideę serwisu Remigiusz Kopoczek, Prezes Kongresu 590. - Chcemy wspólnie budować w świadomości odbiorców ideę korzystania z ofert budujących polską gospodarkę. - dodaje Remigiusz Kopoczek.

Na stronie 590pomaga.pl gromadzone są różne inicjatywy, które można przeglądać i sortować, zarówno według zasięgu, lokalizacji, kwot czy też form wsparcia. Każdy, kto potrzebuje pomocy dla swojej działalności, realizuje ciekawy projekt, zorganizował dla niego zrzutkę czy potrzebuje wsparcia specjalistów – może zarejestrować się na 590 pomaga.pl

Wyjątkowy czas wymaga wyjątkowych idei i ludzi, dlatego czekamy na tych, którzy działają dla polepszenia obecnej sytuacji.

bDZNTXKR

590 POMAGA, bo tak!

Jednocześnie zapraszamy dziś na Live Chat Studia 590! Gośćmi będą Remigiusz Kopoczek Prezes Kongresu 590 oraz Łukasz Gontarek Wiceprezes Kongresu 590, którzy opowiedzą o projekcie 590 Pomaga. Start 13 maja (środa) o godzinie 15:00 na facebookowym profilu Kongresu 590.

Informacja prasowa

bDZNTXLm
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(0)