Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd ponownie zamyka galerie handlowe. "Jesteśmy zaskoczeni tą decyzją"

Od 28 grudnia do 17 stycznia rząd wprowadza kwarantannę narodową. Oznacza to m.in. ponowne zamknięcie galerii handlowych. - Jesteśmy zaskoczeni tą decyzją. Tym bardziej, że staraliśmy się ze wszystkich stron pokazać rządowi, w jaki sposób byliśmy przygotowani na sytuację świąteczną. Chcieliśmy udowodnić, że sklepy są bezpieczne - skomentowała w programie "Newsroom WP" Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. Jak ta decyzja odbije się na kondycji firm? - Bardzo mocno ucierpią sklepy w pasażach handlowych, wszystkie małe butiki i punkty usługowe, które korzystają na okresie świątecznym i poświątecznym. Sklepy niespożywcze na pewno bardzo mocno odczują skutki tej kwarantanny - oceniła.

0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
KOMENTARZE
(15)
TakiSobieGość
2 lata temu
Galeria to jest system naczyn polaczonych. Jezeli wiekszosc sklepow w Galerii jest zamknieta, to sklep spozywczy w Galerii tez bedzie mial mniej klientow, albo wcale. Bo kto przyjdzie do zamknietej Galerii. Dam przyklad z listopada: w naszym sklepie mielismy ilosc klientow o 40% mniejsza niz rok wczesniej, przuchod byl o 30 % mniejszy, ale w rzadzie tego nikt nie chce zauwazyc - mniej kliento, to mniejsze przychody, mniejsze przychody to brak oplacania kosztów stałych firmy. No coz, tak się dzieje, jak o życiu gospodarczym kraju decydują całkowici ignoranci, ktorzy nigdy nie prowadzili wlasnej firmy... tylko zamykać potrafią
jurand
2 lata temu
To mogą być ostatnie święta w ogóle, wić pościć wszystko na żywioł i budować spalarnie zwłok
Polak
2 lata temu
Rozwalcie, te betonowe pustynie. POHID+ Money cały czas że dyskont i galerie sobie nie poradzą. Co zagłupoty, oni może nie zarabiają, przez COVID, ale straty nie ma. A jeśli jest to przez optymalizację w księgowaniu i wyprowadzanie pieniędzy z Polski.
Batman
2 lata temu
Ten rząd rozwali cały dorobek ludzki miejmy nadzieje że ci co na nich głosowali się obudzą
TOMASZ
2 lata temu
No niestety taka jest cena - coś za coś. Sylwestra mamy co roku a zdrowie niestety tylko jedno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!