Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Przemysław Ciszak
|

Sieć stacji Moya przejmie eMILA. Jest pozytywna decyzja UOKiK

6
Podziel się:

Decyzja UOKiK pozwala spółce Anwim S.A. na przejęcie całej sieci bezobsługowych stacji eMILA. Liczba placówek Moya ma wzrosnąć do końca 2023 roku do 350 punktów w kraju.

Liczba placówek Moya ma wzrosnąć do końca 2023 roku do 350.
Liczba placówek Moya ma wzrosnąć do końca 2023 roku do 350. (Anwim S.A.)

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta zgodziła się na przejęcie eMILA przez Anwim S.A., właściciela marki Moya - podała spółka i zaznaczyła, że planuje aktywnie rozwinąć i uatrakcyjnić format przejmowanych stacji w tym również poprzez znaczące rozszerzenie oferty dla klientów w wybranych lokalizacjach.

- Zgoda od UOKIK jest istotnym krokiem przybliżającym nas do poszerzenia naszej sieci stacji paliw o obiekty eMILA. Proces akwizycji jest sporym wyzwaniem, zarówno jeżeli chodzi o realizację koniecznych formalności, jak i całą logistykę. Działamy metodycznie, zgodnie z przyjętym planem, realizując stopniowo założenia tego projektu - zaznaczył Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

Zobacz także: Zobacz też: Ceny żywności w górę. Ekspert wskazuje powody

eMILA jest siecią bezobsługowych stacji paliw głównie zlokalizowanych w większych miastach w całej Polsce. Oferują dwa rodzaje paliwa – benzynę 95 oraz olej napędowy.

Punkty te są w pełni zautomatyzowane, dzięki systemowi płatności przy dystrybutorze, czas tankowania skrócony jest do minimum, a brak obsługi pozwala zaoferować odbiorcy atrakcyjne ceny, wyjaśnia spółka.

- Przejęcie sieci bezobsługowych stacji paliw eMILA jest istotnym krokiem w realizacji strategii i rozbudowy sieci MOYA do 350 placówek do końca 2023 r. – dodał Rafał Pietrasina.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(6)
Mieszczuch
4 lata temu
Tankuje tam a jak chcę siku to do butelki za bagażnikiem sikam i po kłopocie
Szofer
4 lata temu
DOBRE I TO .WYGODNIE I SZYBKO . SZOFEROWI TO NA RĘKĘ ZATANKOWAC I W DROGĘ .
misio pysio
4 lata temu
gdzie jest mój komentarz ??????????
misio pysio
4 lata temu
Gdzie jest mój kometarz ??????????????????????????????????????
Wojciech
4 lata temu
Piwa i hotdoga nie kupisz tam w niedzielę. Nie przyjmie się.