Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sieć stacji Moya przejmie eMILA. Jest pozytywna decyzja UOKiK

Decyzja UOKiK pozwala spółce Anwim S.A. na przejęcie całej sieci bezobsługowych stacji eMILA. Liczba placówek Moya ma wzrosnąć do końca 2023 roku do 350 punktów w kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Anwim S.A.)
Liczba placówek Moya ma wzrosnąć do końca 2023 roku do 350.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta zgodziła się na przejęcie eMILA przez Anwim S.A., właściciela marki Moya - podała spółka i zaznaczyła, że planuje aktywnie rozwinąć i uatrakcyjnić format przejmowanych stacji w tym również poprzez znaczące rozszerzenie oferty dla klientów w wybranych lokalizacjach.

- Zgoda od UOKIK jest istotnym krokiem przybliżającym nas do poszerzenia naszej sieci stacji paliw o obiekty eMILA. Proces akwizycji jest sporym wyzwaniem, zarówno jeżeli chodzi o realizację koniecznych formalności, jak i całą logistykę. Działamy metodycznie, zgodnie z przyjętym planem, realizując stopniowo założenia tego projektu - zaznaczył Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

Zobacz też: Ceny żywności w górę. Ekspert wskazuje powody

eMILA jest siecią bezobsługowych stacji paliw głównie zlokalizowanych w większych miastach w całej Polsce. Oferują dwa rodzaje paliwa – benzynę 95 oraz olej napędowy.

Punkty te są w pełni zautomatyzowane, dzięki systemowi płatności przy dystrybutorze, czas tankowania skrócony jest do minimum, a brak obsługi pozwala zaoferować odbiorcy atrakcyjne ceny, wyjaśnia spółka.

- Przejęcie sieci bezobsługowych stacji paliw eMILA jest istotnym krokiem w realizacji strategii i rozbudowy sieci MOYA do 350 placówek do końca 2023 r. – dodał Rafał Pietrasina.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-08-2020

Jołopstacja bezobsługowa, czyli nie mogę skorzystać z usług tej stacji ?????

07-08-2020

WojciechPiwa i hotdoga nie kupisz tam w niedzielę. Nie przyjmie się.

07-08-2020

misio pysiogdzie jest mój komentarz ??????????

Rozwiń komentarze (6)