Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Siłownie do zamknięcia. Już nie wystarczy "przygotowanie do zawodów"

Koniec z podpisywaniem oświadczenia, że przygotowujemy się do zawodów i beztroskim korzystaniem z usług sportowych - zapowiada minister zdrowia. Dziś mimo zakazu wiele siłowni, klubów fitness i innych obiektów działało właśnie na takiej zasadzie. - Uszczelnimy ten system i zezwolimy na takie sytuacje tylko w przypadku sportu profesjonalnego - poinformował w programie "Money. To się liczy" minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak dodał, jeszcze w piątek rząd przedstawi szczegółowe przepisy w tym zakresie, które mają uniemożliwić obejście prawa i funkcjonowanie wielu obiektów mimo obowiązującego zakazu. - Lista wyjątków w tym dokumencie będzie bardzo zawężona - przekonuje szef resortu zdrowia.

0
0
90
Podziel się
Komentarze (90)
zobacz więcej komentarzy (90)
KOMENTARZE
(90)
byk
2 lata temu
Moje mięśnie moja sprawa !! moja siłownia mój wybór !! to będzie wojna ! byki kontra chude szczury !
dr.rechab
2 lata temu
wszyscy którzy są za zamknięciem siłowni to chude szczury którym i tak nie zależy na sporcie więc ja bym się ich zdaniem nie przejmował !
Nienawidzeteg...
2 lata temu
Już mam stwierdzoną depresję przez lekarza ! sport to moja pasja i rehabilitacja bardzo mi się pogorszyło ! mam myśli samobójcze bo lata ciężkich treningów w plecy :(
Tania
2 lata temu
Trzeba wyjscz na protesty przeciwko tego co władza robje pod przykryciem fałszywego covid!!!
Tania
2 lata temu
Te maseczki i ta dezynfekcja i te sczepiaki - totalne bardzo źle wpływają na organizm!!! Nie robce tego ,chronce swoje zdrowie!
...
Następna strona