Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Sklep internetowy Moliera2.com wystartował ze świąteczną, ogólnopolską kampanią reklamową

1
Podziel się:

Z początkiem grudnia, na nośnikach outdoor w centrum Warszawy, Gdańska, Krakowa oraz Poznania rozpoczęła się kolejna niestandardowa kampania sklepu internetowego Moliera2.com. Kampania realizowana na wyłączność przez agencję reklamową: Braughman Group Media obejmuje nośniki systemowe TrafficBoard120 , powierzchnie digital oraz siatki wielkoformatowe.

Sklep internetowy Moliera2.com wystartował ze świąteczną, ogólnopolską kampanią reklamową
(Materiały prasowe)
bEDUalWZ

"Przekaz reklamowy skierowany do Klientów sklepu opiera się na krótkich hasłach w formie memów.

Hasła w naszej kampanii mają wywoływać uśmiech. Nawiązują bezpośrednio do usłyszanych wypowiedzi, stwierdzeń z przymrużeniem oka, natomiast forma graficzna nawiązuje do krótkich widomości tekstowych.

Zależy nam aby działać niestandardowo, przykuwać uwagę w nieoczywisty sposób, dlatego stawiamy na intrygujące treści i spektakularne nośniki, które zwrócą uwagę naszej grupy docelowej. Reklama OOH jest dla nas bardzo istotną częścią promocji naszej marki, a hasła użyte w grudniowej kampanii idealnie wpisują się w świąteczny klimat. Od samego początku kluczowe dla nas było aby wybrane lokalizacje charakteryzowały się bardzo wysokim traffikiem, a powierzchnie reklamowe zapewniały jak najlepszą widoczność."- mówi Agnieszka Majczyk PR&Marketing Manager sklepu internetowego Moliera2.com.

bEDUalXC
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(1)
Fakt
2 lata temu
Kampania tragiczna, sklep jeszcze bardziej. Tutaj już bez przymrużenia oka.