Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Artykuł Sponsorowany
|
aktualizacja

Sklep z wyposażeniem dla gastronomii Chefstore.pl zmienia nazwę na Gastromania.pl!

0
Podziel się:

Chefstore.pl to prężnie działająca firma, która specjalizuje się w fachowym doradztwie oraz sprzedaży urządzeń i akcesoriów gastronomicznych. Nie wszyscy nasi klienci wiedzą, że bardzo intensywnie działamy również za granicą i to w dużej mierze jest główny powód, dlaczego Chefstore.pl przekształca się w Gastromania.pl. Nasza firma działa w kilku europejskich krajach, a naszym celem jest oferowanie usług oraz naszych produktów pod jedną marką. Jesteśmy obecni na wielu rynkach, posiadamy również kilka stron internetowych, a nasza decyzja wynika również z konieczności unifikacji wizualnej wszystkich posiadanych przez nas sklepów internetowych.

Sklep z wyposażeniem dla gastronomii Chefstore.pl zmienia nazwę na Gastromania.pl!
(materiał klienta)
bEsqnQyd
Artykuł sponsorowany

Dlaczego Chefstore.pl zmienia nazwę?

Decyzja o zmianie nazwy nie była podjęta pochopnie, a sam pomysł był przez nas wielokrotnie analizowany. Przeprowadzone badania wykazały, że brand "Gastromania" jest najbardziej rozpoznawalny i kojarzony właśnie z naszą firmą, a konkretniej jej obecnością w Europie Wschodniej. Do zmiany nazwy przekonał nas również fakt, iż jest bardzo łatwa w zapamiętaniu oraz wymówieniu - nawet dla obcokrajowców, do których również kierujemy nasze usługi oraz produkty. Gastromania to nazwa, która wprost nawiązuje do głównej działalności naszej firmy we wszystkich krajach, w których jesteśmy obecni.

Gastromania.pl - co się zmieni?

W tym miejscu pragniemy uspokoić naszych klientów, gdyż poza samą nazwą, nie zmienia się zupełnie nic! Branża gastronomiczna, piekarnicza oraz cukiernicza to nadal nasza ogromna pasja, którą chcemy dzielić się z naszymi konsumentami. Chefstore.pl powstał właśnie z pasji, którą chcieliśmy zamienić w pracę, aby zawsze w życiu robić to, co sprawia nam przyjemność. Nieskromnie musimy przyznać, że nam się to udało! Jesteśmy na rynku i działamy dla naszych klientów - służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem, aby pomóc Ci w budowaniu biznesu, który przyniesie realne korzyści. W końcu każdy przedsiębiorca marzy o tym, aby jego biznes stał się małym imperium, prawda? Nie zmieniło się również to, że nadal pozostajemy niezależni i nikt nie narzuca nam tego, co mamy powiedzieć odnośnie konkretnych urządzeń i sprzętów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które naprawdę będą skuteczne i z pewnością zaowocują. Rynek gastronomiczny znamy od podszewki, dlatego doskonale wiemy, które z naszych produktów sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojego biznesu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i bardzo się angażujemy bez względu czy chodzi o wyposażenie kuchni w dużej sieci gastronomicznej czy małego dopiero zaczynającego baru. Takie podejście pozostaje niezmienne! Zdobywaną przez lata wiedzę oraz doświadczenie chcemy wykorzystać jak najlepiej, dlatego z przyjemnością dzielimy się nią z naszymi klientami.

bEsqnQyf

Jak już wspominaliśmy - wszystko pozostaje bez zmian! Mogą Państwo dokonywać zakupów w sklepie bez konieczności kontaktu z naszą firmą lub regularnie korzystać z naszej wiedzy i pomocy, gdy tylko pojawiają się wątpliwości. Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod nr tel.: +48 575-256-600

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Gastromania.pl!

Artykuł sponsorowany

bEsqnQyG
KOMENTARZE
(0)