Trwa ładowanie...
bEKvMlat
Notowania
Przejdź na

Spór o Turów. Piechociński apeluje o śledztwo prokuratury

- Kupujemy spokój społeczny. Więcej razy ministrowie jeździli na Górny Śląsk, żeby negocjować z górnikami węgla kamiennego, niż do Czech i Wałbrzycha negocjować sprawę Turowa. Dziś nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie, kto za to odpowiada. Czy politycznie premier Morawiecki, premier Sasin, minister środowiska, czy cała liczna grupa wiceministrów, którzy zapomnieli, że za coś my im płacimy - mówił w programie "Money. To się liczy" o sporze o kopalnię w Turowie były wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. - Najwyższy czas, żeby NIK zrobił audyt tych działań, a jeśli trzeba, żeby w tą sprawę weszła też prokuratura i wszczęła śledztwo w sprawie skandalicznie wysokiej niegospodarności przez zaniechanie urzędnicze - apelował Janusz Piechociński.

Tagi:
kara, turów, video, mtsl
0
0
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
bEKvMlaF
KOMENTARZE
(14)
wink
4 tyg. temu
Podobno najlepiej b.wicepremierowi od gospodarki wychodziło przy zbieraniu grzybków.
Pamiętliwy
miesiąc temu
Tak miało być pięknie i wspaniałe długo nie było takiego dziadostwa', sąsiadów się nie wybiera sąsiadów się ma i trzeba się z tym pogodzić Mateuszku kłamczuszku .JUŻ DAWNO MÓWIŁEŚ ŻE Z CZECHAMI JUŻ PRAWIE ŻE JEST WSZYSTKO DOGADANE
StefanJ
miesiąc temu
Przypomnę temu facetowi że kopalnia i elektrownia korzystająca z paliwa z tej kopalni pracuje od ponad 50 lat i PSL tak podobno czuła na środowisko {współrządziła również) jest również za obecny stan odpowiedzialna. A co do wyjazdów to facet zapytaj swoich kumpli z partii nie wymieniając z nazwiska.
bEKvMlaX
Coco
miesiąc temu
A w komisji PSL. Jaja pan sobie robisz. My pamiętamy jak rządziliście.
Land
miesiąc temu
A dlaczego nie uruchomić prokuratury za podpisanie niekorzystnej umowy za gaz pana, ugrupowania ..Dlaczego wtedy pan nie był taki mądry?