Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Studio Kongres590 – "Szyjemy sport na miarę" w czasie pandemii

Podziel się

Od kilku tygodni zmagamy się z pandemią koronawirusa. Zostały zamknięte szkoły, uczelnie, galerie, kina i restauracje. Rodzice i dzieci wykonują swoje obowiązki zdalnie. Zatrzymał się także świat sportu – profesjonalnego i amatorskiego. Jak w czasach pandemii utrzymać zainteresowanie aktywnością fizyczną? W Studio Kongres 590 zapytamy o to ambasadorów akcji "Szyjemy sport na miarę"! Gośćmi będą Cezary Trybański, Krzysztof Ignaczak i Marcin Lijewski!

Studio Kongres590 – "Szyjemy sport na miarę" w czasie pandemii
(materiały partnera)
bDZfQEiJ

Informacja prasowa

Cezary Trybański, koszykarz, reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks. Krzysztof Ignaczak, wybitny reprezentant Polski w piłce siatkowej - Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Marcin Lijewski, jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Obecnie wspólnie realizują projekt „Szyjemy sport na miarę”, którego celem jest aktywizacja dzieci i ich rodziców, promocja zdrowego stylu życia, wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych, dotarcie do lokalnych społeczności, nauka pracy w zespole edukacja i szukanie talentów.

W piątym live chacie Studia Kongres 590 porozmawiamy o tym, jak radzą sobie w obecnej sytuacji, kiedy nie ma możliwości spotkań z dziećmi i planach na czas po pandemii. Zapytamy również o ich sposoby na radzenie sobie z domową kwarantanną oraz o tym, co dla świata sportu oznacza obecna sytuacja.

bDZfQEiL

Zapraszamy w piątek, 24 kwietnia o godzinie 17:30 na facebookowy profil Kongresu 590.

O Studio Kongres590

To nowy cykl spotkań w sieci. W wirtualnym studio rozmawiamy z innowatorami, przedsiębiorcami i naukowcami. Z ludźmi, którzy pomagają społeczeństwu i przemysłowi lepiej funkcjonować w czasie pandemii. Chcemy pokazywać ciekawe pomysły i promować tych, którzy je realizują. Tym samym chcemy aktywnie promować polską myśl techniczną i przedsiębiorczość, którą wspieraliśmy podczas corocznych spotkań w Jasionce pod Rzeszowem.

O Kongresie 590

Idea Kongresu 590 jest spójna z wizją państwa, którego bogactwo ma być powiększane w oparciu o własne zasoby - zarówno ludzkie, jak i naturalne. Dlatego Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji.

bDZfQEiR

Informacja prasowa

bDZfQEjm
Źródło:
Informacja prasowa