Trwa ładowanie...
bEssrQhx
Notowania
Przejdź na

Susza dobija rolników. Kołodziejczak: premier ugrzązł w kłamstwach

Susza po raz kolejny doskwiera rolnikom, przez co produkcja żywności jest utrudniona, a w konsekwencji ta będzie droższa. Jednak rolnicy nie dostali jeszcze nawet suszowego za 2019 r., to nawet miliard złotych. - To ogromne sumy, które świadczą o tym, czy dane gospodarstwo będzie mogło funkcjonować. Rząd okrada obietnicami polskich rolników, planują wydatki, a nie mają pieniędzy. Niektórym już dwukrotnie przedłużono rozpatrzenie sprawy - powiedział w programie "Money. To się liczy" lider Agrounii Michał Kołodziejczak. - Podejrzewam, że państwo przeliczyło się z pieniędzmi. Natura zweryfikowała rzetelność tych obietnic, a firmuje to wszystko pan premier. Premier i minister rolnictwa ugrzęźli w kłamstwach - dodał.

0
0
16
Podziel się
Komentarze (16)
zobacz więcej komentarzy (16)
bEssrQhJ
KOMENTARZE
(16)
Młody rolnik ...
rok temu
Kolejny raz nasz kochany rząd zrobił prawdziwych rolników na szaro
Benon
rok temu
Chłopom zawsze było źle, to susza, powódź, grad, mróz albo przemarsz wojska aby tylko podnosić ceny. Nie kupować polskich warzyw i owoców tylko tańsze z importu, ananasy, pomarańcze, banany truskawki i ziemniaki.
rolnik sam w ...
rok temu
zapisał się do zsl-u niech się weżmie za robotę a on tylko protestuje druga samoobrona
bEssrQib
Marek
rok temu
Państwo powinno skończyć z tymi pseudo rolnikami ,siedzą za granicą albo w mieście biorą dopłaty i oszukują Państwo
Michal
rok temu
Suszowe banda nierobów i darmozjadów na garnuszku Kaczyńskiego tylko patrza kiedy Państwo da bo sami już nic już nie potrawia zrobić .