Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Susza po raz kolejny doskwiera rolnikom, przez co produkcja żywności jest utrudniona, a w konsekwencji ta będzie droższa. Jednak rolnicy nie dostali jeszcze nawet suszowego za 2019 r., to nawet miliard złotych. - To ogromne sumy, które świadczą o tym, czy dane gospodarstwo będzie mogło funkcjonować. Rząd okrada obietnicami polskich rolników, planują wydatki, a nie mają pieniędzy. Niektórym już dwukrotnie przedłużono rozpatrzenie sprawy - powiedział w programie "Money. To się liczy" lider Agrounii Michał Kołodziejczak. - Podejrzewam, że państwo przeliczyło się z pieniędzmi. Natura zweryfikowała rzetelność tych obietnic, a firmuje to wszystko pan premier. Premier i minister rolnictwa ugrzęźli w kłamstwach - dodał.

16
Podziel się:
KOMENTARZE
(16)
Młody rolnik ...
4 lata temu
Kolejny raz nasz kochany rząd zrobił prawdziwych rolników na szaro
Benon
4 lata temu
Chłopom zawsze było źle, to susza, powódź, grad, mróz albo przemarsz wojska aby tylko podnosić ceny. Nie kupować polskich warzyw i owoców tylko tańsze z importu, ananasy, pomarańcze, banany truskawki i ziemniaki.
rolnik sam w ...
4 lata temu
zapisał się do zsl-u niech się weżmie za robotę a on tylko protestuje druga samoobrona
Marek
4 lata temu
Państwo powinno skończyć z tymi pseudo rolnikami ,siedzą za granicą albo w mieście biorą dopłaty i oszukują Państwo
Michal
4 lata temu
Suszowe banda nierobów i darmozjadów na garnuszku Kaczyńskiego tylko patrza kiedy Państwo da bo sami już nic już nie potrawia zrobić .