Trwa ładowanie...
bEpBssYB

Notowania

Przejdź na

Susza oznacza problemy z prądem? Minister: "oczywiście, że się boję"

- Oczywiście, że się boję. Ale robimy wszystko, żeby do takiej sytuacji nie doszło - tak minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej odpowiedział na pytanie, czy nie boi się, że w związku z suszą w Polsce może dojść do problemów z dostawą prądu. Minister Marek Gróbarczyk był gościem programu "Money. To Się Liczy". Jak podkreślał, na razie problemów nie ma, ale wiele zależy od dalszego rozwoju sytuacji. - Jeśli poziom wód w największych polskich rzekach się zmniejszy, to ograniczenia będą musiały wystąpić - mówi minister żeglugi śródlądowej. Odpowiada również na pytania, co rząd może zrobić wcześniej, by do takiej sytuacji nie dopuścić.

23-04-2020
Tagi:
prąd, energetyka, wideo, susza, brak prądu, susza w polsce, mtsl
0
0
139
Podziel się
Komentarze (139)
zobacz więcej komentarzy (139)
bEpBssYN
KOMENTARZE
(139)
St
rok temu
PIS masowo wycinał miliony drzew. One utrzymywały wilgoć. Teraz zakłócono równowagę ekosystemu. Mamy suszę, klęska nieurodzajubrak prądu. PIS powie, że to wina Tuska i wrogów Ojczyzny
Andrzej
rok temu
Trzeba jakąś bzdurę wymyślić żeby ukryć kolejne podwyżki. Firma państwowa nie daje rady z konkurencją więc trzeba wydrenowac ludziom portfele żeby nie zbankrutowla w dobie kryzysu. 80 %pracowników pobiera pensję A nic nie robi więc przychody spadły. A prywatny przedsiębiorca Po prostu zbankrutuje i państwo to ma w nosie.
Jerzy
rok temu
Tyle durnych pytań, tak niski poziom wiedzy jakieś średniowiecze, nikt nie rozumie, że bloki energetyczne trzeba schłodzić.
bEpBssZf
Mateusz "kłam...
rok temu
WyProdukujemy milion agregatów prądotwórczych i po sprawie.
podwyżka prąd...
rok temu
To on nie siedzi?
...
Następna strona