Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|

Sylwester w hotelu opłacony, co z pieniędzmi? Wiceminister: liczę na odpowiedzialność i dorosłość

- Widzimy co się dzieje w kraju od marca. Liczę tutaj na odpowiedzialność i dorosłość - tak wiceminister rozwoju Olga Semeniuk odpowiada na pytanie, czy klienci hoteli, którzy opłacili wyjazd sylwestrowy, będą mogli liczyć na zwrot pieniędzy. Zastępczymi ministra i wicepremiera Jarosława Gowina odwiedziała w piątek program "Newsroom", w którym była pytana o zwrot kosztów za wyjazdy sylwestrowe Polaków. Przypomnijmy bowiem, że obecnie obowiązujące obostrzenia miały się skończyć 28 grudnia. Dopiero w czwartek rząd przedłużył je na kolejne 3 tygodnie. - Błędem było, że ktoś w ogóle planował spędzać sylwestra w większym gronie i w sposób huczny - odpowiedziała jedynie wiceszefowa resortu rozwoju. A na pytanie o potencjalny zwrot pieniędzy nie potrafiła konkretnie odpowiedzieć. Zdołała jedynie "zaapelować o odpowiedzialność".

KOMENTARZE
(14)
Turysta
3 lata temu
Nie No, nie przesadzajmy co to za pieniądze? Zreszta górale musza je zwrócić jeśli nie dobrowolnie to trzeba pisać na tych krętaczy pozwy.
Rumak
3 lata temu
Oczywiście większość ludzi ma to już pewnie za sobą. Gdyby liczyli na to że rząd zabezpieczy nas przed wirusem pewnie byśmy się zawiedli. Ja się nie zawiodłem. Wiedziałem, że to tylko kwestia czasu i każdy będzie musiał się z tym zmierzyć. Wiedziałem o tym od momentu kiedy to media z niecierpliwością wypatrywały pierwszego przypadku. Te kwiaty, te tłumy ludzi. Widać było, że musi to być uroczysty wirus długo i niecierpliwie oczekiwany. Wielu sławnych filantropów zapowiadało nadejście wirusa, który zdziesiątkuje i zdyscyplinuje nadmierną i roszczeniową populację. No mieli rację tylko jak oni byli wstanie to przewidzieć? Jedno jest pewne - po śmierci każdego z nas czeka to samo. Mam nadzieje, ze decydenci w czas się opamiętają.
Ten gorszy
3 lata temu
Pis, zjednoczona prawica i odpowiedzialność, koń by się uśmiał, przyjdzie czas gdy dowiecie się co to jest odpowiedzialność, prawo, sprawiedliwość oglądając świat przez kraty
waldi15
3 lata temu
Jesteście tak kłamliwi i obłudni że to jest straszne.
Sylwusia
3 lata temu
Kto poważny rezerwuje wyjazd sylwestrowy w czasie pandemii?