Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
KRWL
|

Tak naciągają na bon turystyczny. Nie daj się oszukać nieuczciwym przedsiębiorcom

1
Podziel się:

Nieuczciwi przedsiębiorcy próbują uzależniać wykorzystanie bonu turystycznego od zakupu dodatkowych usług. Jest to nielegalne. Skorzystanie z bonu nie wymaga żadnych dodatkowych warunków.

Tak naciągają na bon turystyczny. Nie daj się oszukać nieuczciwym przedsiębiorcom
Bon turystyczny jest jednorazowym świadczeniem (Adobe Stock)
bECaAQyJ

Uwaga na oszustów próbujących naciągnąć nas na dodatkowe koszty w ramach bonu turystycznego. Część przedsiębiorców próbuje nielegalnie dorobić przy okazji bonów, informuje ”Fakt”.

Nieuczciwi właściciele biznesów turystycznych i hotelowych uzależniają wykorzystanie bonu od zakupu dodatkowej usługi, co nie jest zgodne z prawem. Bon możemy wykorzystać bez żadnych dodatkowych warunków.

bECaAQyL

To samo dotyczy ceny, musi być ona taka sama niezależnie od tego, czy jest opłacana z bonu, czy też z prywatnych pieniędzy.

Zobacz także: Pieniądze z perspektywy kobiet- mBank x WP webinary

Bony turystyczne możemy wykorzystać na każde dziecko do 18. roku życia. W ramach tego rozwiązania możemy wykorzystać 500 zł na usługi hotelarskie i turystyczne u wszystkich przedsiębiorców, którzy zgłosili się na listę Polskiej Organizacji Turystycznej.

bECaAQyR

Bon turystyczny jest świadczeniem jednorazowym i musimy go wykorzystać do 31 marca 2022 roku. Bon musi być aktywowany przed 31 grudnia 2021 roku. Możemy go aktywować za pośrednictwem platformy PUE ZUS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECaAQzm
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
victor
2 miesiące temu
Popatrz jeno Kowalski, wczorajsza elyta a oszukuje jak kosciol na parafianina.