Trwa ładowanie...
bEpxQzhh

Notowania

Przejdź na

Tanie latanie się skończyło. Koronawirus znacząco podniesie ceny

- Na pewien czas możemy zapomnieć o bardzo tanich biletach – mówi Grzegorz Polaniecki, dyrektor generalny Enter Air. Gość programy "Money. To się liczy" zaznaczył, że jeśli linie lotnicze będą musiały ograniczyć ofertę – na przykład poprzez wyłączenie środkowego rzędu siedzeń, bądź też zainteresowanie ludzi lotami wyraźnie spadnie – sytuacja będzie dramatyczna. Pandemia koronawirusa spowodowała największy od dekad kryzys w branży lotniczej. Linie lotnicze, w odpowiedzi na rządowe restrykcje wielu państw, musiały wstrzymać regularne połączenia. Tam, gdzie możliwy już jest powrót do latania, należy spełnić rygorystyczne zasady sanitarne. Od 1 czerwca rząd zniósł ograniczenia w krajowych podróżach lotniczych. Dziś po 2,5-miesięcznej przerwie samoloty PLL LOT pierwszy raz poderwą się do rozkładowych rejsów krajowych.

01-06-2020
0
0
137
Podziel się
Komentarze (137)
zobacz więcej komentarzy (137)
bEpxQzht
KOMENTARZE
(137)
ja ja
rok temu
"Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu a ludziom żyje sie coraz lepiej" no bo przecież jak mówi tvp - ceny ciągle spadaja :-)))
ja
rok temu
ceny rosną? Przecież w wiadomościach TVP mówili, że ceny spadły, a Polakom żyje się lepiej. Przecież pietruszka staniała z 20 zł na 4,50 dzięki rządzącym. Ale na poważnie – kupujemy zbyt wiele rzeczy. Nowe samochody, telefony, telewizory i inne „zabawki” tracące na wartości. Ważne jest ile się zarabia, ale ważniejsze jak i ile się wydaje. Niejeden bogacz już zbankrutował przez nieumiejętne wydawanie pieniędzy. Przeczytajcie sobie ksiażke pt. Emery tura nie jest Ci potzerbna. Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzi nauczyć radzenia sobie z finansami i zachęcić do dbania o nie. By starali się zrobić tak, aby to pieniądze pracowały na nich, a nie oni na pieniądze.
logikadarek
rok temu
tym nierobom urzedniczym dać władzę to zniszczą wszystko,sanepid mandat od 5 do 30 tysięcy zobaczycie jak u trują życie o zgrozo
bEpxQzhL
Pak
rok temu
No nie wiem. W lipcu Wizzair ma loty z Warszawy do Rzymu za 60 PLN. Za to polski LOT całkowicie już poniosło z cenami. Stara się chyba zostać najdroższa linia na świecie, zostawiając Air France czy Emirates daleko w tyle.
jarek
rok temu
Poszanowanie dla rządzących, kpina do cholery !! Ceny wszystkiego idą w górę, a wypłatę kroją bo na to im pozwala PiS, w życiu moich i mojej rodziny głosu mieć nie będą!!!!
...
Następna strona