Trwa ładowanie...
bEUdicsB
Notowania
Przejdź na

Tarcza antykryzysowa. "Restart gospodarki"

- Zakres interwencji jest podobny do tej, jaka jest w innych krajach. Mówię tutaj o działaniach bezpośrednio z budżetu. Kraje podają astronomiczne kwoty, ale to są działania z zaangażowaniem banków centralnych. Te rozwiązania zostały uszyte na najbliższy miesiąc lub dwa, po tym żeby zweryfikować, co trzeba zrobić. Trzeba będzie zaciągnąć wyższy dług i działać przez niestandardowe działania, aby móc zrestartować gospodarkę - mówił podczas debaty w Wirtualnej Polsce i money.pl dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego Piotr Arak.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bEUdicsN
KOMENTARZE
(5)
Gdz
2 lata temu
Teraz, żeby to zrestartować, to nie wiem, jaka sume pieniędzy należałoby wpompować, by to ruszyło. Zakazy dobiły nas ostatecznie. Teraz, to faktycznie nie ma pieniędzy, bo ludzie zostają bez dochodu i nie ma rokowań, by mogli znaleźć zatrudnienie. Z przychodów budżeowych tych pieniędzy się nie uzyska, więc należałoby dodrkukować pieniędzy i ogarnąć świadczenie dla ludzi bez dochodu w wyskości 1200 złotych n a miesiąc, aby nie dopuścic do zamieszek ulicznych, dgy faktycznie zębami wbijemy się w ścianę.
ja
2 lata temu
w Wenezueli robiono dokładnie to samo co robi nasza obecna władza głupi narodzie , a wy dalej klaszczecie i cieszycie się jak ci co byli na tonącym Titaniku
Polak
2 lata temu
Rządzący są w bardzo trudnej sytuacji.Opozycji bez względu na panującą sytuację, to odpowiada, wręcz ją cieszy..Nie straszne jej , to co się dzieje na całym świecie, a także u nas. Krytykuje rząd jak gdyby ,to były tylko nasze problemy. Ludzie mądrzy , o tym wiedzą , doceniają co robicie , jak się staracie w miarę możliwości Dziękujemy !!!
bEUdictf
KAPO
2 lata temu
Tusk zrobił na koniec kadencji pełny budżet a premier Morawicki on wiedział zdradził Kaczyńskiemu i powstał program obiecanki+
PiSibot!
2 lata temu
"Zakres interwencji jest podobny do tej, jaka jest w innych krajach. Mówię tutaj o działaniach bezpośrednio z budżetu." Chory czy się z Adrianem na głowy pozamieniał?