Trwa ładowanie...
bEpKQLcl

Notowania

Przejdź na

Taśma Hofmana. Giertych: Czarnecki miał być słupem dla rządu

Leszek Czarnecki chciał kupić TVN24? - Gdyby chciał, to nie potrzebowałby porad ze strony PR-owca, tylko udał się do banku w Stanach Zjednoczonych. Wydaje mi się, że była koncepcja ze strony rządu, by potraktować Leszka Czarneckiego jako słupa, pośredniczącego pomiędzy wydawcą TVN24 a spółkami Skarbu Państwa - powiedział w programie "Newsroom" adwokat Roman Giertych. - Adam Hofman nie powiedział "będziesz słupem", pośrednikiem brzmi ładniej. Zakupem stacji miał się zająć Leszek Czarnecki, a później spółki Skarbu Państwa miały to odkupić. Czarneckiemu dałoby to zysk oraz przyjaźń ze strony rządu. Trzeba pamiętać, że od 2 lat banki Czarneckiego są prześladowane przez instytucje nadzoru finansowego, w różnym stopniu. Od czasu ujawnienia przez niego afery KNF-u i ujawnienia korupcyjnej oferty byłego szefa tej instytucji - dodał.

0
0
107
Podziel się
Komentarze (107)
zobacz więcej komentarzy (107)
bEpKQLcx
KOMENTARZE
(107)
jajus
8 miesięcy temu
giertych niech zacznie pisac bajki
ronnie78
8 miesięcy temu
Dzialania adminstracji maja wszelkie i typowe znamiona dzialania przestepczego. Ludziom majacym duze srodki tudiez dobra posade przychodzi kontakt z administracja panstwa jako naprawde ostatnia mysl na tym padole. Wiedzac jak dziala administracja w takim kraju jak PL naprawde wiekszosc dobrze prosperujacych przedsiebiorcow nie chcialaby miec z nia nic wspolenego (nawet w sesie konkretnych kontraktow) . Pracowalem przeok 15lat wsrod ludzi naprawde zamoznych (prywatne fundusze i bankowosc ) i z tej perspektywy wiem ze podchody sa robione zazwychaj pod tych ludzi przez szmunda..w z administracji ktorym pomimo braku kompetencji ktos dal im 'potrzymac pana boga za noge'. Taki 'schmack' zachowuje sie tak bo ma chwilowe poparcie grupy ludzi nieformalnie nietykalnych i chocby z tej przyczyny porzadny czlowiek (dbajacy przede wszystkim o dobro swojej rodziny i interesow w przyszlosci) nie bedzie wchodzil w kontakty z administracja panstwa.
ronnie78
8 miesięcy temu
Dzialania adminstracji maja wszelkie i typowe znamiona dzialania przestepczego. Ludziom majacym duze srodki tudiez dobra posade przychodzi kontakt z administracja panstwa jako naprawde ostatnia mysl na tym padole. Wiedzac jak dziala administracja w takim kraju jak PL naprawde wiekszosc dobrze prosperujacych przedsiebiorcow nie chcialaby miec z nia nic wspolenego (nawet w sesie konkretnych kontraktow) . Pracowalem przeok 15lat wsrod ludzi naprawde zamoznych (prywatne fundusze i bankowosc ) i z tej perspektywy wiem ze podchody sa robione zazwychaj pod tych ludzi przez smundakow z administracji ktorym pomimo braku kompetencji ktos dal im 'potrzymac pana boga za noge'. Taki 'schmack' zachowuje sie tak bo ma chwilowe poparcie grupy ludzi nieformalnie nietykalnych i chocby z tej przyczyny porzadny czlowiek (dbajacy przede wszystkim o dobro swojej rodziny i interesow w przyszlosci) nie bedzie wchodzil w kontakty z administracja panstwa.
bEpKQLcP
Adam
8 miesięcy temu
Giertych spakuj sie i przestan ten bełkot opowiadac
EWA
8 miesięcy temu
A od kogo panie Giertych miał odkupić od pana czy od pana mocodawców skąd ma pan taki majątek przy czwórce dzieci wystarczy zsumować legalne zarobki i wychodzi skad ci wszyscy bogacze maja taakie majątki nieżyjący juz Adamowicz mówuił że dostał od rodziców emerytów
...
Następna strona