Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Taśmy Kaczyńskiego. Prezes nie chowa urazy do bratanicy

486
Podziel się

Karolina Tomaszewska to jedna z głównych bohaterek nagrań z Jarosławem Kaczyńskimi. Jak donosi "Fakt", prezes PiS nie ma do niej żadnych pretensji. Prawdopodobnie Tomaszewska zachowa intratne posady u europosłów PiS.

Prezes nie ma pretensji do Tomaszewskiej po ujawnieniu rozmów z jej mężem.
Prezes nie ma pretensji do Tomaszewskiej po ujawnieniu rozmów z jej mężem. (Wikimedia Commons CC BY-SA)
bEqTZuaJ

Karolina Tomaszewska to prywatnie żona austriackiego przedsiębiorcy Geralda Birgfellnera, tego który nagrywał rozmowy z szefem PiS. Zawodowo Tomaszewska to z kolei asystentka trojga europosłów PiS, choć od dłuższego czasu przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Czy nagrane przez mężna Tomaszewskiej taśmy wpłyną na jej sytuację w partii?
- Nie ma mowy - wynika z informacji "Faktu". - Prezes nie chowa urazy, że ściągnęła nieszczęście na rodzinę i partię - czytamy w dzienniku.

Również ojciec Tomaszewskiej, bliski kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, nie ma córce nic do zarzucenia.

bEqTZuaL

"Chora sytuacja". Borys Budka o taśmach Kaczyńskiego. Zobacz wideo:

- Oceniam ją jako bardzo dobrą ekspertkę - mówi Jadwiga Wiśniewska. Stanisław Ożóg mówi natomiast, że "po prostu poczeka na wyjaśnienia". Kolejny europoseł, który pracował z Tomaszewską, Zbigniew Kuźmiuk, mówi natomiast, że do czasu ujawnienia nagrań nawet nie wiedział, jaki jest status rodzinny jego asystentki

bEqTZuaR

Natomiast inni politycy PiS nie chcą się oficjalnie wypowiadać na temat Tomaszewskiej i jej przyszłości w polityce. - Zwariowała pani? O rodzinie prezesa mam mówić? To wyrok! - tak zareagował "ważny polityk PiS" na prośbę o rozmowę od dziennikarki "Faktu". - Mam stan przedzawałowy, proszę mnie nie pytać - miał powiedzieć kolejny.

Oficjalnie Karolina Tomaszewska uczestniczyła w spotkaniach Jarosława Kaczyńskiego z Geraldem Birgfellnerem w charakterze tłumaczki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEqTZubm
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(486)
ekolog
2 lata temu
PANI KACZYNSKI.SPOTKALISMY SIE KILKA RAZY W KOŚCIELE ŚW BRYGIDY W GDAŃSKU NA PLEBANI Z KSIEDZEM JANKOWSKIM I DZIAŁACZAMI SOLIDARNOSCI .Byłem ja i inni działacze świadkami jak Pan i brat Lech Kaczyński zabieraliscie bez pokwitowania walutę, przywieziona w ramach pomocy związków zawodowych z Danii i Norwegii.Walutę z kolegami liczylismy na stole w kuchni plebani a Pan z bratem braliscie po kilkanascie tysiecy koron i marek niemieckich i wypychaliscie nimi kieszenie pod pretekstem ze wieziecie pieniadze na wykupienie zatrzymanych robotników w Radomiu i innych miastach.Po 2 latach okazało sie ze kupiliscie za te pieniadze budynek z redakcja Ekspresu w Warszawie. CHŁOPIE UKRADŁEŚ TE PIENIADZE SOLIDARNOSCI I MUSISZ JE ZWRÓCIĆ...ALBO ZROBIMY CI SPRAWĘ SADOWĄ O 100 TYSIECY DOLARÓW
DEMOKRATA
2 lata temu
PRZECIEŻ ŁONA ŚWIĘTA !!
Baca
2 lata temu
JAREK A PODOBNO NEPOTYZM JEST DLA CIEBIE ZJAWISKIEM OBCYM=ZNOWU KŁAMAŁEŚ=??
bEqTZubn
PISUL
2 lata temu
TA FOTKA ZDJĘCI I ARTYKUŁ JEST JUŻ 2 TYGODNIE.
pytas
2 lata temu
m ze sprawą Dubienieckiego. Pod dywanem?
...
Następna strona