Trwa ładowanie...
bEpHNDpN

Notowania

Przejdź na

To koniec rosnących pensji. Firmy planują obniżki

- Dzisiejsza sytuacja nijak ma się do tego, co widzieliśmy jeszcze 1,5 miesiąca temu. To jeden z największych szoków gospodarczych od II Wojny Światowej - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Andrzej Kubisiak z Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Z badań przeprowadzonych przez PIE wynika, że co trzecia polska firma planuje obniżki pensji dla swoich pracowników. - Jednocześnie zaledwie kilkanaście procent firm planuje zwolnienia. To optymistyczne dane - podkreśla Andrzej Kubisiak. Ekspert zwraca uwagę, że w obecnej sytuacji pracownicy są w znacznie trudniejszej sytuacji. - Trzeba za wszelką cenę starać się utrzymać zatrudnienie, nawet jeśli wiąże się to z obniżeniem warunków finansowych - twierdzi Kubisiak.

22-04-2020
0
0
4
Podziel się
Komentarze (4)
zobacz więcej komentarzy (4)
bEpHNDpZ
KOMENTARZE
(4)
glos
rok temu
tak robotnikowi obnizki a policji i wojsku podwyzki w polin bojkot wyborow ewent 201 i tyle w temacie
Zuu
rok temu
To się trzeba było zatrudnić w budżetówce też byś miał super i nie zazdrościł
Realista
rok temu
Koszmar. Niestety to prawda i rzeczywistość. Obcięto etaty do 0,5 postojowe z podstawy to około 1000 zł na rękę, szczęśliwcy mają o,8. z koniecznością odrobienia dnia kiedy nie pracują. Ile obcięto pracownikom budżetówki którzy również nie pracują i siedzą w domach???
bEpHNDqr
zeflik
rok temu
Eeeee taaam, żaden problem ci to w Polin! Matołusz od kolegów 200mld czosnkowych pożyczy, odpali 'Podwyżka+' i niech sobie frajerne wnuki spłacajo a my tu tera lulki palim i nie przeszkadzać proszę.