Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Utrudnienia na kolei. Zobacz, co jest powodem

0
Podziel się:

Powodem jest remont na Centralnej Magistrali Kolejowej. Pociągi kursujące między Krakowem, a Warszawą będą jeździły objazdami przez Śląsk.

Utrudnienia na kolei. Zobacz, co jest powodem
(pkp.pl)
bEDbfdRx

Jak informuje PKP Intercity zmiany zaczną obowiązywać już dziś od 22-ej i zakończą się w niedzielę. Czas podróży wydłuży się o około 1-1,5 godziny w zależności od pociągu.

Zmiany dotyczą 47 pociągów PKP Intercity i 3 pociągów Interregio. Jak zapewnia Beata Czemerajda z PKP Intercity na kursowanie objazdami został wybrany najlepszy czas - gdy ruch jest najmniejszy - między piątkowym szczytem a niedzielnymi powrotami.

Na utrudnienia na trasie między Krakowem, a Warszawą trzeba przygotować się również od pierwszego marca. Z rozkładu jazdy znikną wtedy ekspresy _ Helena Modrzejewska _,
_ Maria Curie Skłodowska _, _ Witkacy _ i _ Mickiewicz _.

bEDbfdRz
Czytaj więcej w Money.pl
PKP podwyższa ceny i zmienia zasady Od 1 stycznia zmienią się ceny biletów w PKP Intercity - ceny będą wyższe niż w tym roku. Jeśli pasażer kupi bilet z więcej niż tygodniowym wyprzedzeniem, to otrzyma 10 proc. zniżki.
Kolej kusi promocjami. Będą tańsze bilety 30 procent taniej pod warunkiem wcześniejszego zakupu. Kolejarze z PKP Intercity kuszą nową promocją.
Wracasz pociągiem? To musisz wiedzieć Od kilku dni zdecydowana większość miejscówek jest już zarezerwowana.
bEDbfdSa
KOMENTARZE
(0)