Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ujawnia kulisy negocjacji rządu z rolnikami. "Wtedy minister zorientował się, że żarty się skończyły"

- W ostatnim czasie moje zaufanie do polityków zdecydowanie osłabło - przyznała w programie "Newsroom" Monika Piątkowska, prezes Izby Zbożowo-Paszowej. – Czy wierzę ministrowi rolnictwa? Wczoraj, zwłaszcza pod koniec obrad okrągłego stołu, widać było, że jest zmęczony, że zaczyna nas słuchać. Przez te ostatnie godziny był skupiony na nas, a nie na tym, co powiedzą media. Pokazaliśmy ministrowi, że sytuacja jest bardzo poważna w kontekście bezpieczeństw żywnościowego Polski i stabilności gospodarki. Wczoraj swoje siły połączyły wszystkie środowiska z sektora rolno-spożywczego, które na co dzień się ścierają. Wszyscy uczestnicy rynku mówili jednym głosem. I to był ten moment, gdy minister się zorientował, że żarty naprawdę się skończyły – uważa Piątkowska.

0
0
47
Podziel się
Komentarze (47)
zobacz więcej komentarzy (47)
KOMENTARZE
(47)
Jan
2 miesiące temu
Może trzeba byłoby czasami zastosować radykalny manewr zapachowy i p. urzędnika z trzema literami załadować na taczkę z naturalnym nawozem i wywieźć.
Roki
2 miesiące temu
Heniek nie ulegaj obszarnikom - niższe ceny żywności niższa inflacja !
nauczyciel
2 miesiące temu
Jedyny minister konstytucyjny który walczy z inflacją. Heniu nie poddawaj się!!!
Ale jak to…
2 miesiące temu
Przecież wieś popierała PiS i ich sposób „rządzenia”. Dzięki nim mamy druga kadencje pisu. Powinni teraz razem z pisem wypić to piwo które razem nawarzyli…..
rolnik
2 miesiące temu
Rolnicy powinni się nie dawać w kaszę dmu.. , konkretne protesty pod sejmem , na drogach , przecież rtak dalej pójdzie , to większość pójdzie z torbami , poupadają Ci nasi rolnicy , a póżniej te mądrale powiedzą że w polsce nie ma produkcji i będą nasz żywić mięsem z zagranicy które przybyło z polski tylko w lodówkach spędziło ileś czasu
...
Następna strona