Notowania

knf
04.12.2019 06:23

Uważaj na tę firmę. KNF wpisał ją na listę ostrzeżeń publicznych

Komisja Nadzoru Finansowego wpisała na listę ostrzeżeń publicznych podmiot, który prowadził działalność bez odpowiedniego zezwolenia. Chodzi o Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia Commons CC BY)
Kolejna firma wpisana przez KNF na "czarną listę". (Fot: btnmdt)

We wtorek, 3 grudnia 2019 r. na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego wpisany został nowy Kapitałowy Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania zainicjowanego przez inny podmiot dotyczącego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia KNF) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi.

Postępowanie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Obejrzyj: Już czas pomyśleć jak mądrze zamknąć rok podatkowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: knf, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-12-2019

goscNa liste powinni wpisac nasz NFZ ktory nie zwraca w terminie za wykonane zabiegi. NIK juz dawno nakazal im dzialac w sposob ktory podal NIK a tak maja … Czytaj całość

04-12-2019

OpolankaTo jak knf wieże ta firma pożyczkowa to nowy. Wynalazek zlodzieji dlaczego nie zamknie to badziewie i rodzynki a nie czeka że chytre ludziska ulokują … Czytaj całość

04-12-2019

KornikA kto na to pozwala?

Rozwiń komentarze (23)