Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W 2024 r. dojedziemy autostradą do Białej Podlaskiej, zapowiedział minister infrastruktury

13
Podziel się:

W 2024 r. pojedziemy autostradą do Białej Podlaskiej, a w 2025 r. – do wschodnich granic kraju – zapowiedział w środę minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

GDDKiA ogłasza przetarg na projekt i budowę kolejnego, 12,5 km odcinka autostrady A2 między Mińskiem Mazowieckim a Siedlcami
GDDKiA ogłasza przetarg na projekt i budowę kolejnego, 12,5 km odcinka autostrady A2 między Mińskiem Mazowieckim a Siedlcami (Ministerstwo Infrastruktury Twitter, Ministerstwo Infrastruktury Twitter)
bEEqMWRh

- Ogłaszamy przetarg na realizację autostrady #A2 do Siedlec. To 37 km drogi, która zostanie oddana do użytku w 2023 r. - ogłosił w Siedlcach minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

W 2023 r. pojedziemy tą autostradą do Siedlec, w 2024 r. – do Białej Podlaskiej, a w 2025 r. – do wschodnich granic kraju, informuje PAP.

bEEqMWRj

Adamczyk zapowiedział, że na przełomie 2019 i 2020 r. zostaną ogłoszone przetargi na odcinki autostrady A2 do Białej Podlaskiej.

bEEqMWRp
Zobacz także: Obejrzyj: Zmiany w VAT - co powinien wiedzieć przedsiębiorca

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEEqMWRK
KOMENTARZE
(13)
East
2 lata temu
A2 to "aorta" sieci autostrad w PL. Nie ma głównej tętnicy, nie ma prawdziwego transportu drogowego.
East
2 lata temu
A2 to aorta sieci autostrad w Polsce, a Wawa to serce. Jeżeli nie ma głównej tętnicy prawdziwy transport drogowy nie istnieje. Amen
Ggggaaa
2 lata temu
Że Sławacinka lub z Czosnówki chyba
bEEqMWRL
olo
2 lata temu
A1,A2 te autostrady powinny być już dawno wybudowane i państwo Polski już dawno winno czerpać dochody z tranzytu a Służba Celna kontrolę nad przewożonymi towarami .No ,ale to w 90 tych latach nie było priorytetem .
Road Jack
2 lata temu
Obwodnica Wałcza stoi... Krajowa 10 - porażka!