Trwa ładowanie...
bEKgzmeZ
Notowania
Przejdź na

W pełni zdalny rok akademicki? "Zachęcam do powrotu do tego, co było przed pandemią"

Uczniowie szkół mają zostać w szkołach, a studenci uczyć się zdalnie. Jak tłumaczyć tę niekonsekwencję? Minister nauki i szkolnictwa wyższego Wojciech Murdzek stawia sprawę jasno: - Zachęcam, aby wrócić do warunków sprzed pandemii. Skoro inne dziedziny wracają do normalnego rytmu funkcjonowania, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, to samo powinno dotyczyć uczelni wyższych. Dziś jesteśmy mądrzejsi, wiemy jak postępować. Interakcja jest bardzo ważna, dlatego trzeba rozsądnie wyważyć proporcje. W czasach spotkań, żywych dyskusji, pojawia się dużo ciekawych kwestii. To wszystko leży jednak w gestii władz uczelni – wskazywał gość programu "Money. To się liczy".

0
0
83
Podziel się
Komentarze (83)
zobacz więcej komentarzy (83)
bEKgzmfl
KOMENTARZE
(83)
Karolina
rok temu
Akademicy, szczególnie Ci na prywatnych zarabiają grosze. Pracują głównie z pasji, dla satysfakcji. Z reguły źródło utrzymania akademika, stanowią prace badawcze, komercyjne zlecenia....a jeżeli taka osoba trafi na kwarantanne czy zachoruje to będzie zmuszona utrzymac się z niewielkiej pensji.
pella
rok temu
czy uczelnie są tak durne czy nie odpowiadają za poziom kształcenia studentów?
prawda
rok temu
zdalne to jest null zero to jest udawanie. lepiej zamknąć studia na rok
bEKgzmfD
prawda
rok temu
nauczanie zdalne nic nie jest warte co pokazali tegoroczni maturzyści. i co dalej zdalnie? to lepiej zamknąc studia niech idą do roboty
wniosek
rok temu
po co studiować niech idą do pracy bo i tak nic nie będą umieli!
...
Następna strona