Trwa ładowanie...
bDKvriHV

Notowania

Przejdź na

Wakacje 2020. "Jest taniej niż rok temu". Ile trzeba wydać?

Pandemia zmieniła kierunki wakacyjnych wyjazdów, ale też ich ceny. Ile trzeba wydać na zagraniczny wyjazd? - Jest taniej niż rok temu. W lipcu Polacy płacili średnio 1200 zł mniej niż w 2019 roku. Złożyło się na to kilka czynników, zobaczymy jak to będzie wyglądało w sierpniu, bo wróciły wakacyjne hity, czyli Turcja, Tunezja, Egipt, które są stosunkowo tanie w tym roku - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Kaludyna Fudala z Wakacje.pl. - Ceny jeśli chodzi o sam standard hotelu są bardzo podobne, różnica 1200 zł wynika też z tego, że częściej wybieraliśmy dojazd własny. Chętniej wybieramy też hotele 3-gwiazdkowe, a nie 4-gwiazdkowe, cały czas zostając przy all-inclusive. Różnice wynikają też z tego, że sezon jest krótki - dodała.

37 reakcji
10
12
15
Podziel się
Komentarze (15)
13-08-2020
Szary Człowiekbyłem rok temu w Bułgarii i byłem w tym roku też w Bułgarii i nic A nic nie zapłaciłem taniej przy tych samych standardach więc nie wiem kto wam takie wyliczenia zrobił.
zobacz więcej komentarzy (15)
bDKvriIh
KOMENTARZE
(15)
Szary Człowie...
7 miesięcy temu
byłem rok temu w Bułgarii i byłem w tym roku też w Bułgarii i nic A nic nie zapłaciłem taniej przy tych samych standardach więc nie wiem kto wam takie wyliczenia zrobił.
Dany
7 miesięcy temu
Tak z dojazdem własnym do Egiptu
KAROLA
7 miesięcy temu
Lecę do Turcji niebawem, cena za osobę w hotelu 5cio gwiazdkowym to nieco ponad 4.500 zl. To jest tanio?
bDKvriIz
miłego dnia
7 miesięcy temu
dobrym sposobem na ograniczanie wyjazdów za granice i w kraju też, byłoby przywrócenie rządów SLD i PSL, kiedy to w roku 2004, minimalna pensja dla ponad 6 mln Polaków wynosiła 610 zł w przeliczeniu 130 EUR/mc, a minimalna emerytura dal ponad 3 mln Polaków wynosiła 430 zł w przeliczeniu 90 EUR/mc, a np kg cukru kosztował 3,5 zł - dzisiaj 2,5 zł, a kg schabu kosztował 20 zł, dzisiaj 14 zł
Ukasz
7 miesięcy temu
Tunezja i Egipt to kierunki rewelacja. Najlepiej zamknąć się w hotelu i nie wychodzić bo cwaniaki czyhają na każdym kroku. Mam w powiązaniu takie wakacje że muszę się rozglądać cały czas czy nikt nie chce mnie okraść. Znajomym ukradli laptopa w 5 gwiazdkowym hotelu. Nas zaczepiali cwaniacy chcąc wciągnąć w uliczkę kilka razy. Nie polecam