Trwa ładowanie...
bEDQRSFx
Notowania
Przejdź na

Wakacje 2020. "Jest taniej niż rok temu". Ile trzeba wydać?

Pandemia zmieniła kierunki wakacyjnych wyjazdów, ale też ich ceny. Ile trzeba wydać na zagraniczny wyjazd? - Jest taniej niż rok temu. W lipcu Polacy płacili średnio o 1200 zł mniej niż w 2019 roku. Złożyło się na to kilka czynników, zobaczymy jak to będzie wyglądało w sierpniu, bo wróciły wakacyjne hity, czyli Turcja, Tunezja, Egipt, które są stosunkowo tanie w tym roku - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Klaudyna Fudala z Wakacje.pl. - Ceny, jeśli chodzi o sam standard hotelu, są bardzo podobne, różnica 1200 zł wynika też z tego, że częściej wybieraliśmy dojazd własny. Chętniej wybieramy też hotele 3-gwiazdkowe, a nie 4-gwiazdkowe, cały czas zostając przy all-inclusive. Różnice wynikają też z tego, że sezon jest krótki - dodała.

0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
bEDQRSFJ
KOMENTARZE
(15)
Furiat
rok temu
Tanio,że aż strach.
Margaret
rok temu
W Polsce to chyba nie bardzo... Ale zagraniczne wycieczki są tańsze, mnie się w dobrej cenie udało lecieć do Bułgarii enterem, bez tłumów, przy ładnej pogodzie w dobrym hotelu. Jedzenie oczywiście było w opcji.
Roman
rok temu
Wprowadzic najnizsza krajowa dla osob pracujacych ciezko 5tys zl lepszy poziom 6 tys zl najwyzszy 8
bEDQRSGb
Prawda
rok temu
Co z tego, że jest taniej jak zaraz znowu pozamykają się na Polaków. Już teraz w wielu krajach Polacy muszą przedstawiać wynik badania na covid, albo robią wyrywkowo badania na lotnisku. W innych krajach wymagana jest kwarantanna. To wszystko sprawia, że Polacy nie chcą ryzykować i po prostu zostają w kraju. Poza tym, media ciągle kręcą afery i wręcz czekają na to, aby nałożyć kwarantannę na tych co wyjechali na wakacje. To wszystko jest chore do granic możliwości.
Toja
rok temu
Turcja dla 2 plus 1 ponad 5000 to wiecej niż w tamtym roku... tez mi promocje