Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wakacje 2020. "Jest taniej niż rok temu". Ile trzeba wydać?

Pandemia zmieniła kierunki wakacyjnych wyjazdów, ale też ich ceny. Ile trzeba wydać na zagraniczny wyjazd? - Jest taniej niż rok temu. W lipcu Polacy płacili średnio o 1200 zł mniej niż w 2019 roku. Złożyło się na to kilka czynników, zobaczymy jak to będzie wyglądało w sierpniu, bo wróciły wakacyjne hity, czyli Turcja, Tunezja, Egipt, które są stosunkowo tanie w tym roku - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Klaudyna Fudala z Wakacje.pl. - Ceny, jeśli chodzi o sam standard hotelu, są bardzo podobne, różnica 1200 zł wynika też z tego, że częściej wybieraliśmy dojazd własny. Chętniej wybieramy też hotele 3-gwiazdkowe, a nie 4-gwiazdkowe, cały czas zostając przy all-inclusive. Różnice wynikają też z tego, że sezon jest krótki - dodała.

0
0
15
Podziel się
Komentarze (15)
zobacz więcej komentarzy (15)
KOMENTARZE
(15)
Furiat
3 lata temu
Tanio,że aż strach.
Margaret
3 lata temu
W Polsce to chyba nie bardzo... Ale zagraniczne wycieczki są tańsze, mnie się w dobrej cenie udało lecieć do Bułgarii enterem, bez tłumów, przy ładnej pogodzie w dobrym hotelu. Jedzenie oczywiście było w opcji.
Roman
3 lata temu
Wprowadzic najnizsza krajowa dla osob pracujacych ciezko 5tys zl lepszy poziom 6 tys zl najwyzszy 8
Prawda
3 lata temu
Co z tego, że jest taniej jak zaraz znowu pozamykają się na Polaków. Już teraz w wielu krajach Polacy muszą przedstawiać wynik badania na covid, albo robią wyrywkowo badania na lotnisku. W innych krajach wymagana jest kwarantanna. To wszystko sprawia, że Polacy nie chcą ryzykować i po prostu zostają w kraju. Poza tym, media ciągle kręcą afery i wręcz czekają na to, aby nałożyć kwarantannę na tych co wyjechali na wakacje. To wszystko jest chore do granic możliwości.
Toja
3 lata temu
Turcja dla 2 plus 1 ponad 5000 to wiecej niż w tamtym roku... tez mi promocje