Trwa ładowanie...
bEIGvKRh
Notowania
Przejdź na

Wakacje 2021. Czy zapłacimy więcej za zagraniczne wycieczki?

Zbliżają się wakacje, rządy większości państw na ich czas luzują obostrzenia związane z turystyką. Czy Polacy powinni spodziewać się gwałtownych podwyżek cen np. wywołanych przez zasady reżimu sanitarnego? - Ceny są tak naprawdę porównywalne do tych z lat ubiegłych - zapewniła w programie "Newsroom" WP Agata Biernat z serwisu Wakacje.pl. Jeżeli ktoś w najbliższych dniach planuje wykupić wycieczkę all inclusive do w Turcji, to musi przygotować się na wydatek rzędu 1,3-1,7 tys. złotych. Porównywalne są ceny wycieczek m.in. do Grecji czy do Egiptu.

0
0
38
Podziel się
Komentarze (38)
zobacz więcej komentarzy (38)
bEIGvKRt
KOMENTARZE
(38)
orzech
4 miesiące temu
W zasadzie to kupiłam wycieczkę do Grecji z Rainbow i nie uważam, że cena jest dużo wyższa niż przed pandemią... nie wiem, czy nad Bałtykiem nie byłoby gorzej z cenami ;)
Milka
5 miesięcy temu
Ja w tym roku nie planuje jechać nigdzie za granicę, sytuacja jest jaka jest i lepiej chyba zostać w kraju :) Sama planuje jechać do Ustki do Hotelu Lubicz, miejmy nadzieję, że wszystko się uda tak jak sobie zaplanowałam :D Bo mam niesamowitą potrzebę odpocząć w spa.
Hanka
5 miesięcy temu
Wiele rzeczy zdrożało więc wakacje trochę również, ale nie szkodzi. Lepiej lecieć zagranicę niż jechać nad nasze morze, gdzie jest drogo i zimno. Wybieram się w czerwcu enterem na tydzień do Turcji. Tam słońca nie brakuje.
bEIGvKRL
golden
5 miesięcy temu
Ja w tym roku, podobnie zresztą jak w zeszłym stawiam na wakacje w Polsce. Odkryliśmy rewelacyjne miejsce w ustce, Grand Lubicz i już mamy rezerwację i nie mogę się doczekać, aż w końcu pojedziemy na wakacje.
Krystian
5 miesięcy temu
Jedziemy do Toskanii . Jak zwykle w czerwcu i ...trzy razy taniej niż nad Polskim Bałtykiem. Całość łącznie z podróżą autem. Pobyt wykupujemy w Niemieckim Casamundo i tak od kilku lat.
...
Następna strona