Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Waldemar Pawlak szantażowany. "Odradzono mi to zgłosić"

Były premier i były prezes PSL Waldemar Pawlak jest szantażowany. "Spotkałem się z próbą wyłudzenia pieniędzy. Działania polegały na próbie osobistego kontaktu oraz rozsyłaniu szkalujących informacji do znajomych i instytucji".

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Waldemar Pawlak zmaga się z szantażystą. "Próba wyłudzenia pieniędzy" (Fot: marcin kmieciński)

Waldemar Pawlak o sprawie poinformował na swoim profilu na Facebooku. "Kilka miesięcy temu spotkałem się z próbą szantażu i wyłudzania pieniędzy. Działania polegały na próbie osobistego kontaktu oraz rozsyłaniu szkalujących informacji do znajomych i instytucji (skąd my to znamy?). Zwróciłem się do prawników i znajomych z dużym doświadczeniem z prośbą o radę. Zdecydowana większość poradziła mi nie podejmować działań prawnych czy medialnych, oceniano, że sprawa może stanowić pretekst do ataku politycznego i medialnego" - czytamy we wpisie.

Były premier dodaje, że o sprawie postanowił napisać właśnie teraz, ponieważ kilka dni temu szantażysta uaktywnił się ponownie. "Obserwuję z uwagą informacje o działaniach wobec sędziów przez hejterów wspomaganych przez niektórych urzędników. Potwierdzają się obawy wyrażane przez prawników i znajomych. Kiedy czytam jak rzecznik dyscyplinarny zamierza sprawdzać nie tylko tych co rozpowszechniali hejt, ale także prowadzić działania sprawdzające w kierunku "zarzutów" rozsyłanych przez hejterów to oznacza, że najbardziej wredne oskarżenia są sankcjonowane przez urzędników państwowych" - dodaje Pawlak (pisownia oryginalna).

Pawlak, na podstawie osobistego doświadczenia, odniósł się do sytuacji politycznej w kraju. Zdaniem obecnego prezesa spółki Polskie Młyny, tegoroczna kampania wyborcza będzie "bardzo brudna i brutalna, gdzie najpierw od anonimowych czy pozornych użytkowników mediów społecznościowych pojawią się sensacyjne informacje, a potem zostaną nagłośnione z rozmachem przez propagandę".

Obejrzyj: Afera w MS. Sędziowie: żądamy powołania komisji śledczej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wyłudzenia, próba wyłudzenia, waldemar pawlak, psl, hejt, szantaż, polityka, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-08-2019

KUNATRZEBA GO CHRONIĆ-----------PROPONUJĘ BIAŁOŁĘKĘ

23-08-2019

PiotrNocna zmiana która doprowadziła do ruiny nasz kraj dalej w polityce - Polacy czy wy nie macie rozumu … Czytaj całość

23-08-2019

poan tw.odaj dolary z rosyji i bedzie git.

Rozwiń komentarze (457)