Trwa ładowanie...
bEroqEDF

Notowania

Przejdź na

Wanda Buk szefem UKE? "Proszę nie słuchać plotek"

Wiceminister cyfryzacji Wanda Buk zostanie szefem Urzędu Komunikacji Elektronicznej? - Proszę nie słuchać plotek, nie będę prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej, ponieważ nie zamierzam startować w konkursie, który został ogłoszony na to stanowisko - zapewniła w programie "Money. To się liczy" wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. Kiedy zatem zostanie wyłoniony nowy szef Urzędu? - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - zgodnie z ustawą - prowadzi konkurs. Aplikacje można składać do 12 czerwca, później ruszy procedura konkursowa. Myślę, że nowy szef zostanie wyłoniony w ciągu kilku tygodni - powiedziała wiceminister.

0
0
12
Podziel się
Komentarze (12)
zobacz więcej komentarzy (12)
bEroqEDR
KOMENTARZE
(12)
em
rok temu
Do dymisji pani Emilewicz bo biedna ogłuchła i należy jej sie leczenie z NFZ u!!!!!!!
Zagłoba
rok temu
SŁYSZE TO JUZ OD MIESIACA I CO I NIC=OBIECANKI CACANKI CWANIAKÓW A GŁUPIM RADOŚĆ ZE MOZE SIE COŚ ZMIENIC NA LEPSZE=NAWIEDZENI POPIERANI PRZEZ ZŁODZIEJA rYDZYKA I TAK SA NIE DO RUSZENIA=WIEC CO SIE MA ZMIENIĆ =PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ??
telefonista
rok temu
Ona nawet nie wie, że już nim została.
bEroqEEj
987
rok temu
nagroda za przekazanie naszych danych poczcie?
logiczny
rok temu
Myślałem, że chodzi o ZUS bo tam Maląg zwalnia za wypowiedzi niezgodne z linią partii w kwestii rozdawnictwa i komunistycznych przywilejów a to ich jedyne zdobycze których nigdy nie oddadzą tak jak i władzy bo im się ona po prostu należy !!!