Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wiceminister cyfryzacji Wanda Buk zostanie szefem Urzędu Komunikacji Elektronicznej? - Proszę nie słuchać plotek, nie będę prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej, ponieważ nie zamierzam startować w konkursie, który został ogłoszony na to stanowisko - zapewniła w programie "Money. To się liczy" wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. Kiedy zatem zostanie wyłoniony nowy szef Urzędu? - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - zgodnie z ustawą - prowadzi konkurs. Aplikacje można składać do 12 czerwca, później ruszy procedura konkursowa. Myślę, że nowy szef zostanie wyłoniony w ciągu kilku tygodni - powiedziała wiceminister.

rekrutacja
12
Podziel się:
KOMENTARZE
(12)
em
4 lata temu
Do dymisji pani Emilewicz bo biedna ogłuchła i należy jej sie leczenie z NFZ u!!!!!!!
Zagłoba
4 lata temu
SŁYSZE TO JUZ OD MIESIACA I CO I NIC=OBIECANKI CACANKI CWANIAKÓW A GŁUPIM RADOŚĆ ZE MOZE SIE COŚ ZMIENIC NA LEPSZE=NAWIEDZENI POPIERANI PRZEZ ZŁODZIEJA rYDZYKA I TAK SA NIE DO RUSZENIA=WIEC CO SIE MA ZMIENIĆ =PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ??
telefonista
4 lata temu
Ona nawet nie wie, że już nim została.
987
4 lata temu
nagroda za przekazanie naszych danych poczcie?
logiczny
4 lata temu
Myślałem, że chodzi o ZUS bo tam Maląg zwalnia za wypowiedzi niezgodne z linią partii w kwestii rozdawnictwa i komunistycznych przywilejów a to ich jedyne zdobycze których nigdy nie oddadzą tak jak i władzy bo im się ona po prostu należy !!!