Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Nowy system poboru opłat na płatnych państwowych odcinkach autostrad: A2 i A4. Co, gdy aplikacja nie zadziała? - Najlepiej, jeśli zauważymy, że do takiej sytuacji doszło, spróbować wykupić bilet na najbliższej stacji benzynowej, albo po zakończeniu przejazdu wykupić taki bilet poprzez aplikację - powiedziała w "Money. To się liczy" Magdalena Rzeczkowska, Szef Krajowej Administracji Skarbowej. Została też zapytana o błędne naliczanie stawek w obowiązującej już aplikacji. Nasz dziennikarz pokonał tę samą trasę trzykrotnie, raz zapłacił inną stawkę. - Proszę się nie obawiać. To jest bardzo duży system, nowy system, który dopiero co uruchomiliśmy. Różne błędy w systemie się pojawiają, jak to bywa z narzędziami elektronicznymi. One wymagają fazy stabilizacji. My się dokładnie przyglądamy, od tej strony analitycznej, z jaką sytuacją mamy do czynienia. Analizując prawidłowość poboru opłaty, takim przypadkom się przyglądamy. Na zasadzie, żeby ustalić, czy to...

rozwiń
50
Podziel się:
KOMENTARZE
(50)
jolka
3 lata temu
system jest błędem..
Praciak z Rzy...
3 lata temu
Najgłupsze jest to "przedpłacanie" zamiast powiązać z kartą płatniczą i płacić tyle, ile się należy za przejechany odcinek. W przedpłacie wpłacasz 20 zł - za mało na cały odcinek. Wpłacasz 50 - zostaje na ich koncie reszta, którą sobie trzymają, a ktoś może np. jechać ponownie tą trasą za rok, albo i w ogóle.
...
3 lata temu
najpierw sie system sprawdza nawet przez rok, a dopiero potem wprowadza, a nie wpuszcza sie klientów na mię i to teraz oni maja udowadniać, że nie okradli i że to oni zostali oszukani. Mandaty 500 zł sie sypią z a błędy KASu i rządowych urzędasów!!
Janek
3 lata temu
to na bank wina Tuska zaraz ktoś z pis powie
qwerty
3 lata temu
czyli znowu szabke w dlon i na wroga po litrze wina? to wyglada jakby system nie przeszedl testow
...
Następna strona